Kötülük Büyüsü

Hüzün Keder ve Sıkıntı Büyüleri

Hüzün keder ve sıkıntı büyüleri hakkında bilinmeyen detayları siz değerli okurlarımıza aktaracağız ; İnsanoğlu yüzyılları aşkın süredir doğaüstü güçlerin yardımını alarak işlerini yoluna koymaya çalışır. Çünkü normal zamanda bazı istek ve arzular hemen gerçekleşmeyebilir. Gerek iyi niyetli olsun, gerek kötü niyetli olsun hayata karşı belli başlı istek ve arzular bulunabilir. Bu noktada en sık tercih edilen yöntemlerden birisi ise büyü çeşitlerini uygulatmaktır.

Çünkü büyüler ile doğrudan sonuçlar alınabilir. Bu büyülerin arasında gayet etkili olan sevgi büyüsü, aşk büyüsü, cinsellik büyüsü, evlilik büyüsü, ölüm büyüsü ya da sabun büyüsü gibi büyü tipleri de bulunur. İşte bu sayılan büyüler ve benzerleri doğrudan hayatın içine müdahale gücü olan büyüler iken hüzün büyüsü de bunlardan birisidir. Kimi insanları psikolojik olarak yıkmak ve üzülmelerine neden olmak için temel teşkil etmeye yarayan hüzün büyüsü ile pek çok amaca da ulaşılabilir.

Hüzün büyüsü için medyumlar da kararsızdır. Hem çok kötü etkilerinin olmaması, hem de üzüntüye yol açıyor olması medyumları arada bırakır. Ancak yine de ısrarlı ve istekli kişiler için hüzün büyüsü yapılır. Hedef kişinin kahır ve üzüntü endeksli bir hayat sürmesine yarayacak olan bu büyü türü ile doğrudan başarıya ulaşılır. Çünkü söz konusu büyünün etkileri de bir hayli fazladır. Sosyal hayatta da, özel hayatta da bu etkileri görmek gayet mümkündür. Bu nedenle de istekli kişilerin gereken meta ve malzemeler ile medyumlara gitmesi sağlanmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba