Hüzün Keder ve Sıkıntı Büyüleri

28 Şubat 2018

Hüzün keder ve sıkıntı büyüleri hakkında bilinmeyen detayları siz değerli okurlarımıza aktaracağız ; İnsanoğlu yüzyılları aşkın süredir doğaüstü güçlerin yardımını alarak işlerini yoluna koymaya çalışır. Çünkü normal zamanda bazı istek ve arzular hemen gerçekleşmeyebilir. Gerek iyi niyetli olsun, gerek kötü niyetli olsun hayata karşı belli başlı istek ve arzular bulunabilir. Bu noktada en sık tercih edilen yöntemlerden birisi ise büyü çeşitlerini uygulatmaktır.

Çünkü büyüler ile doğrudan sonuçlar alınabilir. Bu büyülerin arasında gayet etkili olan sevgi büyüsü, aşk büyüsü, cinsellik büyüsü, evlilik büyüsü, ölüm büyüsü ya da sabun büyüsü gibi büyü tipleri de bulunur. İşte bu sayılan büyüler ve benzerleri doğrudan hayatın içine müdahale gücü olan büyüler iken hüzün büyüsü de bunlardan birisidir. Kimi insanları psikolojik olarak yıkmak ve üzülmelerine neden olmak için temel teşkil etmeye yarayan hüzün büyüsü ile pek çok amaca da ulaşılabilir.

Hüzün büyüsü için medyumlar da kararsızdır. Hem çok kötü etkilerinin olmaması, hem de üzüntüye yol açıyor olması medyumları arada bırakır. Ancak yine de ısrarlı ve istekli kişiler için hüzün büyüsü yapılır. Hedef kişinin kahır ve üzüntü endeksli bir hayat sürmesine yarayacak olan bu büyü türü ile doğrudan başarıya ulaşılır. Çünkü söz konusu büyünün etkileri de bir hayli fazladır. Sosyal hayatta da, özel hayatta da bu etkileri görmek gayet mümkündür. Bu nedenle de istekli kişilerin gereken meta ve malzemeler ile medyumlara gitmesi sağlanmalıdır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir