Birine kötülük Yapma Fenalık Büyüsü

09 Ocak 2018

Birine kötülük yapma fenalık yapma büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Günümüzde milyonlarca insanın başvurduğu bir takım yöntem ve yollar doğrudan hayatları değiştiren ve başka insanların yaşamlarına etki eden noktaları oluşturmaktadır. Söz konusu yöntem ya da yollar içinde elbette ki geçmiş yıllardan gelen bazı gelenekler ve uygulamalar da yer alır. İşte tüm bu yöntemlerin içinde büyü ve türevleri dikkat çeker. Söz konusu uygulamaların doğrudan günlük hayata ve insanların yaşamlarına etki etmesi büyük önem arz ederken, bunun yanı sıra pek çok iyilik ve kötülük bazlı büyünün de bulunduğu tespit edilebilir.

Tüm bunların yanı sıra kötülük büyüsü başlı başına bir uygulama olarak ortaya çıkar. İnsanların birbirilerini kötü hale sokmak ya da bir savunma mekanizması olarak kullanmak için seçtikleri bu yöntem içinde pek çok kimsenin amaca ulaştığı görülmektedir. Kişileri bir bir kötü hale getiren ve işlerini rast getirmeye bu büyü ile çok sayıda insan uğursuzluk çekmektedir. Zaten bundan dolayı da medyumlar söz konusu büyüye pek istekli yaklaşmazlar.

Çok ısrarlı ve tek dayanağı bu olan kişilerce tercih edilen kötülük büyüsü uygulama olarak bela büyüsü ve nefret büyüsüne de benzer. Ancak hepsinden farklı olarak kişiyi her açıdan bitirip yok edebilir. Diğer kötü amaçlı kullanılan büyü türlerine göre kimi zaman da insanların kendilerine gelecek olan zararlardan korunmak için kötü niyetli kişilere bu büyüyü yaptırdıkları da görülmektedir.

Bir yorum

  • ALİ 24 Ekim 2016, 06:38

    EMEĞİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK GÜZEL FAYDALI ŞEYLE R PAYLAŞIYOPRUSUNUZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir