Kötülük Büyüsü

Birine kötülük Yapma Fenalık Büyüsü

Birine kötülük yapma fenalık yapma büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Günümüzde milyonlarca insanın başvurduğu bir takım yöntem ve yollar doğrudan hayatları değiştiren ve başka insanların yaşamlarına etki eden noktaları oluşturmaktadır. Söz konusu yöntem ya da yollar içinde elbette ki geçmiş yıllardan gelen bazı gelenekler ve uygulamalar da yer alır. İşte tüm bu yöntemlerin içinde büyü ve türevleri dikkat çeker. Söz konusu uygulamaların doğrudan günlük hayata ve insanların yaşamlarına etki etmesi büyük önem arz ederken, bunun yanı sıra pek çok iyilik ve kötülük bazlı büyünün de bulunduğu tespit edilebilir.

Tüm bunların yanı sıra kötülük büyüsü başlı başına bir uygulama olarak ortaya çıkar. İnsanların birbirilerini kötü hale sokmak ya da bir savunma mekanizması olarak kullanmak için seçtikleri bu yöntem içinde pek çok kimsenin amaca ulaştığı görülmektedir. Kişileri bir bir kötü hale getiren ve işlerini rast getirmeye bu büyü ile çok sayıda insan uğursuzluk çekmektedir. Zaten bundan dolayı da medyumlar söz konusu büyüye pek istekli yaklaşmazlar.

Çok ısrarlı ve tek dayanağı bu olan kişilerce tercih edilen kötülük büyüsü uygulama olarak bela büyüsü ve nefret büyüsüne de benzer. Ancak hepsinden farklı olarak kişiyi her açıdan bitirip yok edebilir. Diğer kötü amaçlı kullanılan büyü türlerine göre kimi zaman da insanların kendilerine gelecek olan zararlardan korunmak için kötü niyetli kişilere bu büyüyü yaptırdıkları da görülmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

  2. Bayan arkadaşımda bende bekar bi şekilde 6 veya 7 senedir birliktelik yaşadık sudan sebeple benle görüşmeyeceğini söyledi. Bir zaman sonra da istediğini beni çok sevdiğini bizim birbirimizden kopamıyacagımızı söyledi… Aradan geçen zamanla bana hislerim bitti dedi ve gene gitti yalnız seni çok seviyorum diye söyledi bana bende onu çok seviyordum ve kopamıyor uykularım kaçıyor du uyuyamıyor yemek yiyemiyor bitik bi şekilde geziniyordum arkadaşlarım Burak hoca ile tanıştırdılar beni sağ olsun geri dönmesi için iki adet celbin olduğunu söyledi 2. Si en etkili olanı dedi ve onu uyguladık geri geldi şuan yeniden başladık ama içimde o kadar büyük bi korku varki geri gidecek diye çok korkuyorum umarım birdaha tekrar etmez. Ama ben genede işimi garantiye almak için bu dualar bittikten sonra bağlanma vekfi var geri gelmesi için iki vekfin 1. Olanı başka çarem yok çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba