Basiret Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

10 Temmuz 2017

Pek çok kişi günümüzde de dahil olmak üzere bir takım olağanüstü güçlerin etkisi ile günlük hayatın akışına müdahalelerde bulunmak istemiştir. Bunun için farklı amaçlar güden insanların genel anlamda ihtiyaç duydukları noktalar ise daha çok aşk üzerine, sevgi üzerine ya da arkadaşlık üzerine olabilir. Temel olarak büyülerin bu açıdan değerlendirildiği düşünüldüğünde ise büyü çeşitleri hakkında yorumlar yapılabilir. Bu büyüler arasında iyi niyetli büyüler olsa da en nihayetinde kötü amaçlı büyüler de yaptırılabilir. Her ne kadar bu tarz büyülerin ne anlamda iyi ya da ne anlamda kötü olarak yorumlanabileceği ise duruma ve şartlara bağlı olarak değişir. Basiret bağlama büyüsü de söz konusu büyülerden birisi olarak kendisini gösterir.

İnsanların hedef olarak düşündükleri kişiler deneyimli ve başarılı medyumlara gösterilirler. Medyumların yaptıkları çalışmalar nihayetinde ise bazı etkiler ortaya çıkarılır. Basiret ile ilgili olarak pek çok anlamda uygulamalar yapabilen medyumların bu noktada son derece kusursuz gerçekleşen uygulamaları da bulunur. Hedef olan kişilerin hiçbir suretle işlerinin iyi gitmemesi, adeta basiretlerinin bağlanması ve benzer etkilerin hissedilmesi bu büyü ile mümkündür. Özellikle de metalara yansıyan kişilerin ruh hallerinin dua ve niyet sözleri ile etkiye uğratılması son derece imkan dahilinde olarak gerçekleşir. Dileyen herkes gibi siz de medyumlara danışarak basiret bağlama büyüsü ve benzer büyü türlerini uygulatabilirsiniz.

Bir yorum

  • sema 05 Mart 2017, 16:07

    burak hocama çok sağolun celbinizden fayda görmeye başladım artık atakan bana bugün yazdı engelimi kaldırmış çok mutluyum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir