Kötülük Büyüsü

Basiret Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Basiret bağlama büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Pek çok kişi günümüzde de dahil olmak üzere bir takım olağanüstü güçlerin etkisi ile günlük hayatın akışına müdahalelerde bulunmak istemiştir. Bunun için farklı amaçlar güden insanların genel anlamda ihtiyaç duydukları noktalar ise daha çok aşk üzerine, sevgi üzerine ya da arkadaşlık üzerine olabilir.

Temel olarak büyülerin bu açıdan değerlendirildiği düşünüldüğünde ise büyü çeşitleri hakkında yorumlar yapılabilir. Bu büyüler arasında iyi niyetli büyüler olsa da en nihayetinde kötü amaçlı büyüler de yaptırılabilir. Her ne kadar bu tarz büyülerin ne anlamda iyi ya da ne anlamda kötü olarak yorumlanabileceği ise duruma ve şartlara bağlı olarak değişir. Basiret bağlama büyüsü de söz konusu büyülerden birisi olarak kendisini gösterir.

İnsanların hedef olarak düşündükleri kişiler deneyimli ve başarılı medyumlara gösterilirler. Medyumların yaptıkları çalışmalar nihayetinde ise bazı etkiler ortaya çıkarılır. Basiret ile ilgili olarak pek çok anlamda uygulamalar yapabilen medyumların bu noktada son derece kusursuz gerçekleşen uygulamaları da bulunur. Hedef olan kişilerin hiçbir suretle işlerinin iyi gitmemesi, adeta basiretlerinin bağlanması ve benzer etkilerin hissedilmesi bu büyü ile mümkündür. Özellikle de metalara yansıyan kişilerin ruh hallerinin dua ve niyet sözleri ile etkiye uğratılması son derece imkan dahilinde olarak gerçekleşir. Dileyen herkes gibi siz de medyumlara danışarak basiret bağlama büyüsü ve benzer büyü türlerini uygulatabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. burak hocama çok sağolun celbinizden fayda görmeye başladım artık atakan bana bugün yazdı engelimi kaldırmış çok mutluyum :)

  2. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

  3. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba