Kötülük Büyüsü

Düşmanlık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düşmanlık büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bilgileri aktaracağız ; Dünya o kadar tuhaf ve garip bir yerdir ki tüm canlılar kendi ekosistemleri içinde yaşarlarken insanlar birbirlerine çoğu zaman düşman olabilirler. Farklı ırklar, farklı dinler, farklı mezhep ve farklı görüşler bu düşmanlıklara temel teşkil edebilir.

Oysa ki herkes insandır ve mutlu ve huzurlu hayatlar geçirilmesi gerekir. Ancak yine de kimi zaman insanların birbirleri ile çatışmaları, görüş ayrılıklarının çıkması bazı kimseler işine gelebilir. Bu noktada ise bir takım uygulamalar ile söz konusu düşmanlıklar artırılabilir. işte bu düşmanlıkların artırılması için çok uzun yıllardır bir takım yöntemlere başvurulur. Bu yöntemler arasında ise büyü türlerinin uygulatılması yer alır.

Medyumlar tarafından uygulanan tüm büyülerin doğrudan hayatın içinde anlam bulması ise şaşırılmayacak kadar önemli ve olağan bir durumu yansıtır. Bundan dolayı da insanlar en ufak bir şeyde bile medyumların kapısını çalarlar. Tüm bunlar düşünüldüğünde, düşmanlıkların artırılması ya da başlatılması için düşmanlık büyüsünün yaptırılması da öne çıkar.

Pek çok kişinin farklı kişi ya da gruplar arasında çatışmalar ve sürtüşmeler yaşansın diye medyumlara gittikleri bilinir. Bu noktada pek çok örnek de görülebilir. Ancak büyü türlerinin bu denli etkili olmasından dolayı düşmanlık büyüsünün de nelere yol açabileceği bilindiği için kişilerin kendilerinden ve isteklerinden emin olmaları gerekir. Ancak bu şekilde medyumlar da düşmanlık büyüsünü yapmak için hazırlığa geçebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba