Dert Bela ve Sıkıntı Verme Büyüsü

12 Temmuz 2017

Sevilmeyen insanların hayatları iyiye gittikçe insanlar kendi kendilerine daha da sinir olurlar. Özellikle de bu tarz insanların başkalarına zarar vermeye başlamaları ve bundan dolayı çevrelerindeki kişilerin mutsuzlaşması, söz konusu insanların bir şekilde durdurulması gerekliliğini de ortaya koyar. İşte sırf bundan dolayı öne çıkan pek çok uygulama arasında büyü çeşitleri kendini gösterir. Yüzyıllardır Anadolu topraklarında yapılan ve medyumların sürekli olarak tecrübelerine tecrübe katıp uygulamaları sürdürmesi ile güçlendirilen tüm büyüler arasında en etkili ve en öne çıkan çeşitlerden birisi bela büyüsüdür. Bela büyüsünde ana amaç hedeflenen kişi ya da kişilerin zaman içinde eriyip kötü yollara girmesini sağlamaktır. Bu anlamda pek çok etkisi bulunan bela büyüsü uzun sürelerdir de tercih edilmektedir.

Diğer yönleri ile de doğrudan hayatın içine etki eden büyülerden birisi olarak bela büyüsünün tercih edilme sebepleri çeşitlilik gösterebilir. Gerek iyi insanlar için gerek kötü insanlar için seçilebilecek ve uygulanabilecek olan bu büyüler nazarında sosyal hayatın tam içinde isabet edecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da büyü yaptırılmadan önce kesinlikle ana amaçtan emin olunmalıdır. Çünkü sonuçları ciddi olabilecek bir takım durumlar ile karşılaşmaktan ziyade daha doğru kararlar ve belki de diğer büyü türleri düşünülebilir. En nihayetinde çok sayıda kişinin denediği bu büyüler hedefini bulup kendisini fazlaca gösterecektir.

3 Yorum

  • FAZİLET 03 Mart 2018, 01:09

    Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  • DİLŞAH 06 Mart 2018, 23:17

    Ben Özbekistanlıyım benim çok iyi ailem vardı Eşim seviyordu ve ikki çocugum var. Ama kimdir bize bir sihir yaptı ve ailem den ayrı olup eşim başka bir kadına evlendi. Çocuklarım babasını çok seviyor ağlıyor. Bu hoxca seyesinde Ayırma duası ola uygulama ederdik şimdi onlar ayrı oldular eşimde artık çocuklarını görmeye gelir effedersiniz ben turkçeı iyi konuşa olamam hıyırlı işler…

  • GAMZE 21 Mart 2018, 18:04

    14 yıllık evliyim ve bu 14 yıllık evliliğimde eşimle tek bir kavgamız bile olmamıştı. Eşime bir anda bir şeyler oldu sanki içine başka biri girmiş gibi çok sinirli en ufak şeylere bağırıyor, kızıyor evde her şeyi kırmaya başladı ne olduğunu anlayamadık. Doktora gitmesini söyledim daha da sinirlendi, sabır ettim belki işi ile ilgili sıkıntıları vardır dedim ama geçmedi hayatımız zindan olmuştu. Arkadaşımın sayesinde Burak beyle tanıştım bize aşk ve bağlama vekfi yaptırdı 10. Günümüzdeyiz çok şükür gürültü patırtı kesildi, kızıp savurması kalktı farkına vardım arayı kapatmaya çalışıyor. Ne kadar minnettarım anlatamam insanlara bu tarz şeyleri anlatsan farklı bakıyorlar ancak bizim gerçekten yürekten derdimizi anlatmaya ihtiyacımız var çok teşekkğrker Burak hocam saygıyla eğiliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir