Kötülük Büyüsü

Felaket Büyüsü Nedir? Felaket Büyüleri Nasıl Yapılır

Felaket büyüsü nedir ve ne değildir sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Dünyanın her yanında çok farklı uygulamalar ve yöntemler ile doğaüstü güçlerden yardım alınır. Bu güçlerden faydalanmak için doğru tekniklere başvurulur ve en olması gereken adımlar tasarlanır. İşe bu noktada geçmişten günümüze en sık tercih edilen yöntemler arasında ise büyü uygulamaları gelmektedir. Çünkü büyüler ile pek çok başarı sağlanabilir ve amaçlar gerçekleştirilebilir.

Öte yandan farklı büyü tiplerinin uygulanabilir olduğu da görüldüğü için kişiler adına bu durum da umut verici düzeydedir. Elbette ki iyi yönlü ve kötü yönlü olarak bahsedilebilecek büyülerin varlığından bahsetmek de mümkündür. Bunun için örnek olarak felaket büyüsü verilebilir. En kötü sonuçları doğurabilecek bir potansiyele sahip olan felaket büyüsü ile istenilen amaç da ulaşılması mümkün şekilde gerçekleştirilir.

Büyülerin arasında kendine yer bulan felaket büyüsü son derece tehlikeli ve korkunç sonuçlara yol açabilir. Bundan dolayı da kişilerin söz konusu büyüyü uygulatmadan önce kesinlikle emin olmaları ve medyumlara da bu emin ve istek duyguları içinde gitmelidirler. Ancak bu şekilde doğrudan bir başarı sağlanabilir. Çünkü kararsızlık özellikle kötü niyetli büyüler için felaketlere yol açar ve geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkar. Bundan dolayı da söz konusu büyü uygulaması öncesinde karar net olarak verilip medyumlara danışılır. Felaket büyüsü ile hedeflenen kişinin hayatı karmakarışık olacak ve bundan dolayı da kişi için çok şey başarısızlık ile sonuçlanacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim kızımda da aynı sorun vardı kızım eski erkek arkadaşı yapıştı sümük gibi kızıma sürekli arıyor rahatsz ediyordu babamızın korkusundan sesimizi çıkarmıyorduk. Benim telefon numarmı bulup kızımı kaçıracağını onunla evleneceğini karısı olacagını zırvalayıp durdu bu hocamız bizi kurtardı sağ olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba