Ayrılık ve Ayırma Büyüleri

10 Temmuz 2017

İnsanoğlu var olduğu günden bu yana bir takım arzularını ve isteklerini gerçeğe dönüştürmek ister. Elbette ki her istek ve arzu çabalar ile gerçeğe dönüşmeyebilir. Çünkü insan gücü ve yeteneği de sınırlıdır. Bu noktada en sık tercih edilen yöntemler içinde büyü yaptırmak da bulunur. Bu büyülerin ciddi manada etki göstermesi için başarılı ve tecrübeli medyumlara gidilmesi, danışılması da ön şarttır.

Bu şekilde dileyen herkes aklındaki finali görebilmek ya da hayatın akışına bir şekilde müdahalede bulunabilmek için medyumların kapısını çalacak ve en doğru uygulamaları yaptıracaktır. Ayrılık büyüsü de söz konusu büyüler arasında gösterilir. Hem etkili, hem de farklı bir büyü olarak biraz kötü niyetli gibi dursa da kimi zaman kötü insanları birbirinden ayırmak ya da ayrılıklarından hayır gelecek kişileri birbirlerinden uzak tutmak için ayrılık büyüsü denenebilir.

Yüzyıllar boyunca uygulanan büyü türleri arasında kendisini ısrarla gösteren ayrılık büyüsü, hedefe konulan çiftleri ya da arkadaşları bir şekilde birbirlerinden uzak düşürecektir. İlk başta bu büyü kulağa kötü gelmektedir. Seven insanları da ayırma gücü bulunan ayrılık büyüsünün asıl konusu ise birliktelikleri ile zarar veren kişileri birbirlerinden ayırmaktır. Bu anlamda çocuğuna zarar veren çiftler, toplumlara zarar veren yöneticiler ve diğer kişiler de düşünülebilir. Dileyen herkes başarılı bir medyum ile görüşerek hedeflediği kişiler ile ilgili ayrılık büyüsü yaptırabilir.

Bir yorum

  • CÖMERT 17 Şubat 2018, 14:06

    Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir