Sevgilileri Ayırma Büyüsü

15 Aralık 2017

Sevgilileri ayırma büyüsü genellikle ilişki dışında kalan bir erkek ya da kadın tarafından, sevdiği kişinin kendisine tekrar dönmesi amacıyla yapılmaktadır. Sevgilileri ayırmak için bir çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyü türlerinden bazıları şunlardır:
Saç ve sabun büyüsü: Bu büyü yapmak için ayrılması istenilen erkek ya da kadının saç teli ve bir kalıp sabuna ihtiyaç vardır. Elde edilen saç sabun ile birleştirilir ve ardından sabun üzerine iğne batırılıp dua okunur ve kuyu ya da ırmak gibi su bolluğu olan bir yere atılır. Sabun eridikçe büyüde usul usul işlemeye başlar.

Ölü toprağı büyüsü: Bu büyüyü yapmak için bir mezar üzerinden bir miktar toprak alınır ve ayrılması istenilen çiftin yatağının altına ya da yatak odasına bir miktar dökülür ve gerekli dua okunmaya başlanır. Bu büyü etkisini hemen gösterir ve çiftin arası önce açılır daha sonra ayrılırlar.
Tahta kaşık büyüsü: Bu büyünün yapılabilmesi için iki tahta kaşığa ve bir parça kefene ihtiyaç vardır. İki kaşığa ayrılması istenilen kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar kefen bezi ile birlikte ters gelecek şekilde bağlanır. Bağlanan kaşıklar toprağa gömülür ve bu andan itibaren büyü yapılan kişiler adeta bir birleri için ölmüş olurlar.

9 Yorum

 • emre ateş 06 Aralık 2013, 23:50

  benimde bu ayırma büyüsüyle ilgili size en kısa zamanda danışmam lazım

 • erdem kınalay 10 Temmuz 2014, 02:52

  eski sevgilim kendine yeni birini bulmuş ama ben onunla olmak istiyorum böyle bir şey mümkünmüdür acaba ne yapabilirm

 • isim vermek istemiyorum 13 Temmuz 2014, 13:01

  eski sevgilim tarafından terk edilmiştim çaresizdim hemde çok onun benimle olması için yukarıda telefonu yazan medyum burak beyle konuştum burak bey sesi gibi oldukça rahatlatıcı bir insan zaten bi insanın konuşmasından anlarsınız neyse bana geri getirme celbi diye bişey yaptı sağolsun ben hiç bişey yapmadım sadece gümüşe kaplattırıp üzerimde taşıdım şimdi sevgilim benimle ve yakında nişanlanıyoruz burak beye sonsuz teşekkürler

 • selin 23 Temmuz 2014, 13:05

  peki bu anlattığınız kaç günde oluyor arkadaşlar

 • kerime latinba 30 Temmuz 2014, 13:16

  benimki 33 ünncü günde oldu daha devam ediyoruz hocam okumalarımı yapıyor

 • selin 01 Ağustos 2014, 13:17

  ne okuması anlamadım

 • isim vermek istemiyorum 08 Ağustos 2014, 13:19

  celb için burak bey dua okuyor. gününü biz sayıyoruz ona hatırlatıyoruz burak beyde okumasını yapıyor

 • laley ersönmez 16 Temmuz 2016, 15:04

  Çok başarılı bir site yapanın eline koluna sağlık çok beğendim paylaşımlarıda oldukça faydalıdır. tavsiye ederim

 • Sertaç 27 Temmuz 2016, 13:15

  Emeğe saygı paylaşım için çok teşekkürler gerçekten çok başarılı. Özeni ile takip ediyorum her gün güncel ve yeni yazılar yazıyorsunuz takdire şayen 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir