Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

27 Mart 2018

Karı kocayı ayırma büyüsü nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza bu konuda önemli bilgiler aktaracağız ; Bilindiği gibi büyüler arasında çok sayıda iyi niyetli büyü olmasına karşın, bazen farklı amaçlar taşıyan büyüler de yapılmaktadır. Ayırma büyüsü de bu büyü tipleri arasında değerlendirilir. İki sevgiliyi, eşleri ya da kardeşleri ve akrabaları birbirlerinden uzak düşürmek için uygulanan ayırma büyüsü, bu nedenle ilgi görür.

Kıskanılan, sevilmeyen ya da farklı şekillerde başkalarına zarar veren birliktelikleri bitirmek için yapılması istenen ayırma büyüleri, son derece etkili ve etkin olabilmektedir. Bu noktada bazen arkadaşların ve dostların arasına da kara kedi sokulabilir.
Çiftleri ayırmak için daha çok istenen, hatta bazen çiftlerden birisinin akrabaları tarafından bile yaptırılabilen bu büyü büyük bir ilgi görür. Çünkü insanlar birlikte olmamasını istedikleri başka insanları ayırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak isterler. Bunun için de büyüler oldukça önemli bir yer tutar. Her ne kadar niyet önemli olsa da alanına hakim bir medyum çok etkili bir şekilde istenilen kişileri birbirinden ayrı düşürebilir.
Kardeşleri bile ayıracak kadar etkili olabilen bu büyü ile dileyen herkes istedikleri kişilerin arasını açabilirler. Anne ile çocuğunu bile ayrı düşürebilen, o kadar sert ve katı olan bu büyü yaptırılmadan önce iyi düşünülmelidir. Büyü sırasında medyum tarafından bazı sözler sarf edilir. Bu şekilde de büyü tamamlanırken, ayrılması istenen kişilerin fotoğrafları da büyü sırasında uygulama için gerekebilir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir