Yuvayı Kurtarma Büyüsü

13 Mart 2018

Çiftler çok büyük sorunlar ile karşılaştıklarında zaman zaman birbirleri ile kavga edip ayrılabilirler. sadece aşk yaşayan kişiler değil, dostluklar arasında da bu tip durumlar görülebilir. Ayrı düşen dostlar uzun süreler görüşmeyebilirler. Hatta, öyle ki, bazen kardeşler ve akrabalar dahi birbirlerinden kopma noktasına gelirler. Çözümler kar etmediğinde ise bazı alternatif yollar denenmeye başlanır. İşte bu büyü tüm bu sıkıntıları dindirmeye yarayan bir uygulamadır.
Barışma amacı ile yapılan ve iyi niyetli bir büyü özelliği gösterene barışma büyüsü, küsleri, dargınları ve sevgilileri birbirlerine yeniden kavuşturur. İnsanların kalplerinin temiz olması ve kötü düşünmemeleri bu büyüde büyük etkendir. Çeşitli duaların ve sözlerin sarf edildiği ve bazı simgelerin kullanıldığı bu büyüde, barışması istenen kişilerin bazı eşyaları da gerekebilir. Ne şart olursa olsun kısa süre içinde bu büyü etki edecektir.
Büyük kavgalar sonucu oluşan küslükler ve dargınlıklar bu büyü ile ortadan kalkacaktır. Barışma büyüsü toplumun genelinde rağbet gören ve oldukça temiz duygular ile yapılması istenen bir büyü olduğu için farklı kişilerin bu büyüye ilgi göstermesi de doğaldır. Aynı zamanda sadece dargın ya da ayrı kalmış taraflar değil, üçüncü kişiler de tanıyıp sevdikleri iki farklı insanın kavuşması ve birleşmesi adına barışma büyüsü yaptırabilirler. Burada önemli olan iki insanın kalben ve ruhen yeniden bir araya gelmesinin sağlanmasıdır.

Bir yorum

  • Erdi ocu 09 Ağustos 2016, 06:29

    Merhaba bende istanbuldan yazıyorum. Burak hocama ayırma soğutma işlemi için başvurdum celp adı verilen çalışma varmış onunla ilgili başladık şuan kullanıyorum halen etkileri oluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir