Uğursuzluk ve Kısmetsizlik Büyüsü

29 Mart 2018

Uğursuzluk ve kısmetsizlik büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; İnsanoğlu yaşadığı her dönemde kimi güçlerin altına sığınarak bir takım isteklerini gerçekleştirmişlerdir. Bu noktada hem iyi hem de kötü niyetli arzular için çeşitli yöntemlere başvurulmuştur.

Söz konusu yöntemlerin dualar ya da niyet sözleri ile desteklenerek doğaüstü güçlerden yardım almayı sağlaması ise kişileri medyumlara yöneltmiştir. Medyumlar da bu anlamda kendilerine başvuran insanlara geçmişten bu güne yardım etmektedirler.

Yapılan ve hayata geçirilen uygulamalar arasında büyü ve benzer uygulamalar sıkça tercih edilir. Çünkü en etkili yollar bu şekilde tasarlanmışken kişiler isteklerini bu yöntemler ile gerçekleştirirler. Aynı zamanda bu büyülerin hem iyi hem de kötü niyetli etkileri bulunabilir. Büyüler yaptırılmadan önce mutlaka emin olunmalıdır. Hedef kişiler doğru seçilmelidir. Özellikle de uğursuzluk büyüsü gibi geri dönüşü olmayan büyülerde bu durum aranır. Dileyen herkes de uygun ve tecrübeli bir medyum aracılığı ile bu büyüyü deneyebilir.

Diğer kötü niyetli büyüler ile karşılaştırıldığında pek çok anlamda farklılık gösteren söz konusu büyü, her şeyden önce kişiye doğrudan zarar vermez; ancak kişinin işlerinin rast gitmesine de engel olur. Yani hedef kişi hiçbir işini doğru şekilde hayata geçiremez ve bundan dolayı da pek çok sıkıntı bu kişiyi bulur. Psikolojik olarak da insanlara etki eden uğursuzluk büyüsü ile istenilen her kişi hedefe konulabilir. Özellikle de piyasada yarışan rakipler birbirlerini saf dışı bırakmak için bu büyüleri kullanırlar.

Bir yorum

  • Nadine 12 Ağustos 2016, 03:41

    Merhabalar ben nadine burak beyle ayrılık celbi çalışmasına başladık ilgili birisi memnun kaldım. Eşimden şiddet gördüğüm için sorun çıkartmandan kendi isteğiyle ayrılmasını istiyordum bunun için çalışmalarımız devam ediyor. tavsiy ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir