Tefrik (Ayırma Ayrılık) Büyüsü Nedir?

12 Mart 2018

Tefrik ayrılma ayrılık büyüsü nasıl yapılır bu konuda bilinmeyenleri sizlere aktaracağız ; Geçmişten günümüze pek çok kişinin başvurduğu bir takım uygulamalar ile doğa üstü güçlerden yararlanılır. Bu güçlerin etkileri ile sosyal hayata ve özel hayata, hatta iş hayatına ve cinsel hayata bile yön verilebilir. Özellikle de bir takım istekler ve arzular için yapılan sıra dışı uygulamalar net sonuçlar vererek insanları ürpertmektedir. İşte büyü çeşitleri de bu noktada aktif olarak değerlendirilirler.

Söz konusu büyülerin kendi içlerinde farklı kategorilere ayrılması ve bu şekilde doğrudan kullanılan bir takım metotlar ile hayatın içinde yer almaları büyük önem taşır. Kişilerin büyülerden sağladığı fayda ile daha mutlu ve güvende hissettikleri de doğrudur. Şimdi bu noktada en çok kullanılan büyü çeşitlerinden birisinin ayrılık büyüsü olduğu söylenebilir.

İki kişinin birbirinden ayrı olmasını sağlamak, birbirlerini sevenleri dahi ayrı düşürmek, kardeşleri birbirine uzak düşürmek, sevgilileri ya da evlileri ayırmak gibi bazı niyetler ile ayrılık büyüsü yaptırılabilir. Bu anlamda ciddi bir etkisi de bulunan ayrılık büyüsü her ne kadar kötü niyetli bir büyü gibi görünse de aslında farklı şekillerde değerlendirilebilen de bir büyü türüdür. Çünkü birlikte olmaları ile başka insanlara ya da kavramlara zarar verebilen çiftlerin ya da birlikteliklerin bitirilmesi zaman zaman hayırlı olabilir. Bunun için de ayrılık büyüsüne mütemadiyen başvurulabilir. Böylece en net ve doğru sonuçlar da ayrılık büyüsü ile alınabilir.

2 Yorum

  • HAZAR 22 Şubat 2018, 16:03

    İzmir merkezden ben HAZAR. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2018 16:03:44

  • HANİFE 20 Mart 2018, 00:37

    sevmiyor diyemiyorumdu ama sessiz ne aramiyor ne sormuyor 1 ayda ya 2 ayda bir geliiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir