Sosyal Hayatın içinde Büyüler Oldukça Etkili Oluyor

15 Temmuz 2017

Köylerden kentlere, toplumun her kesiminde hafif ürperti ile karşılaşılan büyü uygulamaları, çok keskin ve net sonuçlar doğurdukça daha çok insan tarafından merak edilmektedir. Üstelik tüm bu uygulamaların hayatın içine doğrudan müdahalesi ile büyülere olan inanç da artmaktadır. Pek çok çeşitli olabilen büyüler aynı zamanda farklı materyaller ve ilginç dualar ile daha da şekillendirilir.

Bulunulan konum, değiştirilmek istenen durum gibi özellikli yanlara göre de büyüler farklılaştırılabilirler.
Diğer yandan toplum tarafından sosyal hayatın içine kadar dahil ettirilen tüm bu büyüler ile bireysel rahatlama ve huzur da sağlanabildiği gibi farklı insanlara kötü etkiler de gerçekleştirilebilir. Örneğin iyiliklerle dolu büyüler yaptırılarak vicdanen iyi hissedilebildiği gibi kötülükler ile yoğurulmuş fenalık büyüleri sevilmeyen insanlara yaptırılabilir. Ayırma büyüsü bu tarz büyüler arasında ilk sıradadır. Daha çok sevilmeyen ya da taraflardan birinin zarar görmesi beklenen ilişkileri sonlandırmak için bu tarz büyüler yaptırılır.
Amaca göre çeşitlenen büyü uygulamaları işini iyi bilen medyumlar tarafından çok daha doğru ve etkili bir biçimde yapılır. Çünkü bu medyumlar okudukları dua ve kullandıkları niyet kelimeleri ile büyüyü oldukça önemli bir kulvardan yürütürler. Ek olarak kişilere de büyü sırasında doğru ve olması gerektiği gibi davranmaları öğütlenir. Tüm bunların ardından ise en net ve en sert sonuçların alındığı büyüler ortaya çıkarılır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir