Sosyal Hayatın içinde Büyüler Oldukça Etkili Oluyor

28 Mart 2018

Sosyal hayatın içinde büyülerin oldukça etkili olması hakkında önemli bilgiler vereceğiz ; Köylerden kentlere, toplumun her kesiminde hafif ürperti ile karşılaşılan büyü uygulamaları, çok keskin ve net sonuçlar doğurdukça daha çok insan tarafından merak edilmektedir. Üstelik tüm bu uygulamaların hayatın içine doğrudan müdahalesi ile büyülere olan inanç da artmaktadır. Pek çok çeşitli olabilen büyüler aynı zamanda farklı materyaller ve ilginç dualar ile daha da şekillendirilir.

Bulunulan konum, değiştirilmek istenen durum gibi özellikli yanlara göre de büyüler farklılaştırılabilirler.
Diğer yandan toplum tarafından sosyal hayatın içine kadar dahil ettirilen tüm bu büyüler ile bireysel rahatlama ve huzur da sağlanabildiği gibi farklı insanlara kötü etkiler de gerçekleştirilebilir. Örneğin iyiliklerle dolu büyüler yaptırılarak vicdanen iyi hissedilebildiği gibi kötülükler ile yoğurulmuş fenalık büyüleri sevilmeyen insanlara yaptırılabilir. Ayırma büyüsü bu tarz büyüler arasında ilk sıradadır.

Daha çok sevilmeyen ya da taraflardan birinin zarar görmesi beklenen ilişkileri sonlandırmak için bu tarz büyüler yaptırılır.
Amaca göre çeşitlenen büyü uygulamaları işini iyi bilen medyumlar tarafından çok daha doğru ve etkili bir biçimde yapılır. Çünkü bu medyumlar okudukları dua ve kullandıkları niyet kelimeleri ile büyüyü oldukça önemli bir kulvardan yürütürler. Ek olarak kişilere de büyü sırasında doğru ve olması gerektiği gibi davranmaları öğütlenir. Tüm bunların ardından ise en net ve en sert sonuçların alındığı büyüler ortaya çıkarılır.

Bir yorum

  • Anonim 21 Şubat 2018, 14:22

    Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir