Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir ?

Büyücülük çok eski zamanlara dayanmaktadır. Geçmişte de büyü yöntemlerine başvurulmuştur. İslamiyet döneminde peygamberimize Yahudi bir büyücü tarafından yapılan bir büyü onun sıhhatinin bozulmasına ve zorlanmasına neden olmuştur. Çeşitli büyüler vardır ve bunlardan biriside Soğutma büyüsü’ dür.
Soğutma büyüsü kişileri, birbirinden uzak tutmak, aralarına soğukluk sokmak için yapılan bir büyü türüdür. Genellikle aldatılan eşler eşlerini tekrar geri kazanmak ve eşlerinin birlikte oldukları kişilere karşı soğukluk duyması için bu büyü türüne başvururlar. Bazı insanlarda karşı tarafı kendinden soğutmak için bu yola başvurabilmektedir.
Bu büyünün etkisinin oldukça güçlü olduğu söylenmektedir. Mutlu devam eden bir birliktelik yapılan bu büyüyle aniden çiftlerin birbirinden uzaklaşarak ayrılmalarına sebebiyet verebilmektedir. Eğer ki mutlu giden bir evliliğiniz ya da bir birlikteliğiniz varsa ve eşiniz birden sizden soğumaya, uzaklaşmaya başlamış hatta ayrılmak istediğini bile dillendirmeye başlamışsa bu büyüden şüphelenmeniz gerekebilir.
Bu büyü bazı duaların değişik yöntemlerle okunup bazı uygulamaların gerçekleştirilmesiyle yapılmaktadır.
Bu büyünün yapılması çok zor değildir. Etkili bir büyü olup bozulması da oldukça zordur. Bozulması güç olduğundan kendi başınıza bozamazsınız. Bunun için medyumlardan ya da hocalardan yardım almak gerekmektedir. Yapılan büyünün nasıl bir tür olduğunun anlaşılıp, etkisini ortadan kaldıracak bir tılsımın yapılması gerekmektedir. Bu tılsımları kişi üzerinde taşımalı ya da yaşadığı ortama koymalı ve uzun süre üzerinden ya da o ortamdan çıkarmamalıdır. Uzun bir süreç olsa da büyünün etkisi zamanla yok olup kaybolmaktadır.

Yani her büyü gibi Soğutma büyüsü de hala başvurulan ve olumsuz etkiler yaratabilen, tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü çare gibi gözükse bile yapmaktan ve yaptırmaya çalışmaktan sakınmak gerekir. Böyle bir büyüyle karşılaşıldığında araştırıp yardım almalı ve uzun sürede olsa sabırla beklemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benimde peşime takılmış manyak bi adamdan kurtuldum her seferinde gelip geçerken bana laf atıp korkutucu hareketlr yapan manyağı artık görmüyorum bile. Tabi hocamızın sayesinde çok korkuyordum bu adamdan işlerin uzayacağından büyüyeceğinden korkuyordum ama Burak beye çok teşekkür ediyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba