Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Şirinlik büyüsü yaparak tatlı ve şirin gözükmek istediğiniz kişilere iyi gözükmek için yapmanız gerekenleri aktaracağız ; Şirin görünmek insanları etkilemek kendini güzel gösterip çekmek için tercih edilir. Kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Medyum ve hocalar şirinlik ve güzellik için cazibe büyüleri yapmaktadır. Bu konuda etkin ve itinalı şekilde hazırlanan uygulamalar yüksek oranlarda istenen sonuçları vermektedir. Doğum bilgileri ya da resimler isteniyor.

Sonrasında çalılmaya başlanıp şirinlik ve güzellik uygulamaları yapılıyor. Kullanımı farklı olabilir bu işlemi yapacak olan medyum hoca size tarifini anlatacaktır. Her insan topluma karşı sözü geçen ve kendini şirin göstererek etkilemek isteyebilir.

İnsanlar arasında saygın ve hoş bakılan olmak için yapılması gereken çok çeşitli yöntemler vardır. Kişiye özel olarak yapılmak istenilirse şirinlik büyüsü hazırlanabilir. Bu yöndeki dilek ve arzuların gerçek olması için büyü çeşitleri arasında yer alan bu etkili telkin doğru zamanda yapılınca gerçek olmaması için hiç bir neden yoktur.

Aşağıda yazılan telkini her gün sabah namazından sonra 267 defa okuyan ve zikrine devam eden kişi bir ihtiyaca bir sıkıntıya duçar olmaz.

Bu ism-i şerifi zikretmeyi adet edinen kişinin lisanı düzgün kılınır:Allahümme sellimeni minel havatırin nefsaniyeti ve ahya kalbi binuri ma refetikel kudssiyyeti ve sellimeni minel küduratiz sulmaniyeti verruünatin nefsaniyeti ve cennebini külle mekrühin ve enilni külle rif atin vekşif ya kuddüsü ya selamü ya mü minü ya müheyminü ve melikeni nasıyetel melikil hadimi ba tayaiyle vekşif beyni ve beynehül hıcabe vakdı havaici bi hakkı ismikesselam.

Uzman, doğru ve güvenilir medyum hocaya ulaşarak; Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçerek sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz. Çözümü ile ilgili yapılan yöntemleri size anlatarak problemin giderilmesi için tavsiyeler verilir.

 

2 Yorum

  1. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı