Sevgilimi Karısından Ayırma Büyüsü

29 Mart 2018

Sevgilimi karısından ayırmak için neler yapabilirsiniz siz değerli okurlarımıza bu konuda bilgiler vereceğiz ; Seven bir insan bazen kendini sevdirmek için her yolu denese de sevdiği kişiden karşılık alamayabilir. Bu yüzden bazı kişiler ayırma büyüsüne başvurabilirler. İki kişiyi ayırma büyüsü yapmak yüksek oranda yoğunlaşma gerektiren bir iştir.

Kişiyi ayırma büyüsü türlü amaçlarla ve yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Bazen sevdiğiniz insanı diğer bir insandan ayırmak istersiniz, bazen de sizin hoşlanmadığınız kişiden ayrılmak için büyü yapabilirsiniz. Eğer sevgiliniz karısından bir türlü ayrılamıyorsa, bunun başka yolları da bulunmaktadır.

Ayırma büyülerinde amaç, ayrılması istenen kişilerin, birbirlerinin gözüne daha fazla hoş görünmemeye başlamalarıdır. Böylece kişiler birbirlerinden son derece soğumuş olurlar ve kaçınılmaz bir sona yani ayrılığa doğru yaklaşırlar. Ayrılık büyüleri son derece dikkatli uygulanmalıdır. Konsantrasyonun önemli olduğu bu uygulamada hem kalben hem de ruhen kendinizi bu işe odaklamanız gerekmektedir. Büyü için kullanacağınız araçlar ne olursa olsun, asıl mesele sizin düşüncelerinizi ayrılık amacına odaklamanız olacaktır.

Eğer sevdiğiniz adam karısından bir türlü ayrılmıyorsa, o zaman iki kişiyi ayırma büyüsü yapılarak o kişilerin en kısa zamanda ayrılmaları sağlanır. Büyü yapmak için çeşitli araçlar lazım olduğu gibi bunlar genellikle bulunmaları son derece kolay olan objelerdir. Eski çağlardan beri başvurulan bir yöntem olan ayırma büyüleri için aynı zamanda kuvvetli bir iman gücüne de sahip olmalısınız. Büyü için gerekli görülen duaların hepsini içtenlikle ve kalpten okumanız gerekmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir