Sevenleri Ayırma Büyüsü

19 Temmuz 2017

Sevenleri ayırmak için birçok yöntem bulunmaktadır. İster kendi yöntemlerinizle isterseniz büyü yapan birinin yardımı alarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sevenleri ayırma büyüsü denince sadece eş ve kocası gelmesin aklınıza. Birçok sevgiliyi kıskanan ve ayrılmalarını isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Ayırma büyülerinin çeşitleri oldukça fazladır. Sevenleri birbirinden ayırmanın en kolay ve en etkili yöntemlerden bir tanesini sizlere anlatayım.

Birbirinden ayırmak istediğiniz kişilerin kendi isimlerini ve annesinin ismini iki tane tahta kaşığa ayrı yarı yazınız. İsimleri yazdığınız kaşıkları birbirine bağlamanız gerekmektedir. Bunun için yeni ölmüş birinin kefeni gerekmektedir. Yeni olan birinin mezarında kefeninden bir parça alınarak bu kaşıkları birbirine balayınız. Bunun ardından dua okuyunuz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra bu kaşıkları uzun süredir ölü olan birinin mezarına gömünüz. Kim için u büyüyü yaptıysanız hemen etkisini gösterecektir ve sevenler arasında kavgalar başlayarak birbirlerine karşı hiçbir sevgileri kalmayacak. Bu kişiler hayatları boyunca artık birbirlerini hiç görmezler ve karşılaşmazlar.

Bu büyü yöntemlerini kullanarak bir çok kişi birbirinden ayrılmıştır. Ülkemizde ‘de birçok yerlerde bu büyü çeşitleri yaygındır. Bu büyü çeşitleri ile seven herkesi birbirinden ayırmak mümkündür. Bu büyülerin bozulması oldukça zordur. Yapılan büyüler etkili olduğunda kısa bir süre içerisinde büyünün bozulmaması gerekmektedir. Uzun süre tutan büyü daha bozulmamaktadır.

Sevenleri Ayırma Büyüleri genelde vefk tılsımıyla yapılan oldukça etkili olan bir tılsımdır. Ayırma vefki diye de geçer. Bunu yapak için çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru yapılmadığı takdirde tutmayabilir. Büyü yapmak tehlikeli ve cesaret isteyen bir konudur. Her şey hatasız ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Büyü yapmayı bilmiyorsanız yapmasını bilen kişilerden yardım alın veya o kişilere yaptırın. Doğru yapılan büyüler büyük olasılıkla tutmaktadır.

5 Yorum

 • serkan 28 Ağustos 2012, 12:10

  eşim ailesine çok düşkün bunlardan soğsun istiyorum ve bunun için ne yapmam gerekli acil cevap lütfen

 • tuğçe yılnak 22 Temmuz 2014, 13:33

  mrb ben tuğçe eski sevgilim geri gelsin istiyorum şimdi o bi başkasıyla beraber ne yapılırki bunun için 🙁

 • kamil teke 01 Ağustos 2014, 13:40

  benim bir arkadaşım çok sayıda hocaya medyuma iş yaptırdı sıkıntısını çözebilmek için bir çoğu paragöz aç gözlü ve suiistimalci çktı. bu siteden burak beye ulaştı kendisi hocam sağolsn dinlemiş sorununu olabilecek şeyleri de söylemiş. zaten öncesinde de araştırdı “sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hesabı” neyse diyeceğim şu ki burak hocam arkadaşın sorununu çözeceğine inanıyorum 21 gün olmuş şuan herşey istediği gibi inş böyle devam eder. bende burak hocama gönül rahatlığıyla güvenebilcem. sevgiler saygılar..

 • kerem atıcı 04 Ağustos 2014, 13:42

  tuğçe kardeşim burak hoca ilmi güçlü biri ben herkese onu tavsiye ederim. Allah razı olsun ondan benimde derdime derman oldu ettiği dualar sayesinde mutlu ve huzurluyum. arayıp konuşabilirsin yada meil at

 • türkan sugurcu 23 Ağustos 2016, 07:48

  Ben daha önce burak hocaya vefk yaptırmıştım olmuştu. Şimdi bağlama celbi yapacağız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir