Sevdiğimle Kavuşma Büyüsü Duası

28 Mart 2018

Sevdiğinize kavuşmak için neler yapabilirsiniz büyü yaparak istedikleriniz olabilir mi detaylar burada ; Kavuşma duası daha çok sevdiğine kavuşmayı dilemek üzere okunsa da etki alanı çok daha geniş bir duadır. Uzak yerde bulunan evladına kavuşmak, şifa bulmak, çok istediği bir hedefe ulaşmak için de bu dua okunmaktadır. Ancak yaygın olarak sevilen kişiye kavuşmak için niyaz edilmektedir.

Zaten pek çok kaynakta kavuşma duasının tam ismi “Sevdiğine kavuşmak için dua” şeklinde geçmektedir. Kimi kitaplarda ise bu dua için “vuslat duası” tabiri kullanılmaktadır. Bu yazımızda kavuşma duasının sözleri, duanın makbul kabul edildiği zamanlar ve dua öncesinde yapılması gerekenler üzerine bilgiler vermeye çalışacağız.

Burada hakkında bilgi vereceğimiz kavuşma duası “sevdiğine kavuşmak için okunan kavuşma duası”dır. Yazımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz..

2 Yorum

  • GÖNENÇ 01 Mart 2018, 07:55

    Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

  • BALCA 17 Mart 2018, 05:29

    Merhabalar Arkadaşlar benimde kaynanamla sorunlarım vardı sürekli eşimi dolduruyor ve bizim boşanmamız için icin kirk yalan soyluyo ve esimde ona inaniyordu. Başarılı olamayınca artık iftira atma evresi başladı iki kızımız var en sonunda kızlarımız hakkında konuşmaya başladı burak hocamım dil baglama vefki sayesinde şuanda çok şükür duruldu ve suan sorunsuz ilerliyoruz. Şuanda da harmura aşk celbini araştırmaya başladım eşimin bana bağlanması ve yeniden aşık olması için çabalıyacağım herkese selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir