Sevdiğimi Aşık Etme Sihiri

02 Nisan 2018

Sevdiğin kişiyi nasıl kendine aşık edebilirsin siz değerli okurlarımıza bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Hayatın içinde var olan belli başlı duygular ve hareketler bir takım tetiklemeler ile daha da öne çıkar. Çünkü insanlar duygusaldır ve her koşulda kendilerini belli durumların içine atacak bir takım halleri yaşarlar. Kötü düşünmek ya da iyi düşünmek de bununla ilgilidir. Pek çok insan karamsarlık noktasında başına gelebilecek her türlü durumu düşünmek zorundadır.

Kötüyü düşünmek kötüyü çağırmak anlamına da gelir ve alternatif yöntemlere başvurularak insanlar karamsarlığa itilebilir. Bu noktada büyüler ön plana çıkar. Tarih boyunca uygulanan ve başarılı sonuçlar alınan bu büyü türleri arasında karamsarlık büyüsü de vardır ve söz konusu büyünün etkisi oldukça fazladır.

Kişinin psikolojisini doğrudan değiştiren ve tüm açıdan insanları negatif etkileyen bu büyü istek dahilinde yapılır. Daha çok düşmanlara, rakiplere ya da hasımlara karşı yapılan ve o insanları etkileyerek bu hale getirilen karamsarlık büyüsünde medyumların rolü de bir hayli fazladır.

Çok sayıda medyumun bu büyü tipini gerçekleştirebildiği düşünüldüğünde oldukça önemli ve kritik adımların da yine medyumlar tarafından atıldığı anlaşılabilir. Kişiler düşmanlarını karanlığa itmek ve rakiplerini ekarte etmek için onlara karşı karamsarlık büyüsü taktiğine başvurabilirler. Böylece hedef kişiler kendilerini yapacakları işlere veremezler ve ortam negatif etki ile sarılır. Bu büyünün en etkili olduğu zaman zarfı ise yapıldıktan hemen sonrasıdır. Yani etkiler zaman kaybetmeden hedef kişiyi çevreler.

3 Yorum

  • BATURALP 18 Şubat 2018, 14:57

    Hocam sayenizde yapmış olduğunuz rızık açma celbi tutuyor tam 3 aydır işler kesat bi şekilde dükkanın içinde ben elemena, eleman bana bakarak geçirdik şimdi işlerimiz açılmaya başladı. Alacaklıların telefonlarına çıkmamaktan yorulmştum, çok şükür şimdi faturalarımıda ödüyorum kiramıda her şey için çok teşekkür ediyorum hocam sayenizde yüzümüz güldü yolunuz açık olsun sizi tüm tanıdıklarıma yönlendireceğim…

  • KORAL 08 Mart 2018, 11:02

    Arkadaşlar ben yeni 3 aydır evliyim ailemle benim aramda soğukluk oluştu ve benle eşim ailemlen birlikte oturuyorduk onlarla yasamayı istemiyorduk ayrı bi eve gecmek istiyorduk ama esim maddi sıkıntılarından dolayı gecemıyordu durumu ara ara düzelirdi bu seferde annemler engel oluyordu dil balgama ve kısmet rızık vekfi ikisini birden hazırladık Burak hocamıza sağ olsun 3 ayın sonunda dileğimize kavusabildik biraz geç oldu ama sonuç itibarı ile ayrı evimdeyim şuan.

  • ATALAY 09 Mart 2018, 11:24

    Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir