Nişanlıma Muhabbet Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

15 Mart 2018

Nişanlıma muhabbet büyüsü yaptırmak isteyenlere bazı önemli bilgiler vereceğiz ; Muhabbet büyüsü etkili bazı yöntemler sayesinde hayata geçirilir. Bu işlemler yanı sıra tılsım ve dualar ile yapılan çok daha tesirli işlemlere yer verilebilir. Aralarında sorun olan tartışan veya ayrı olan kimselerin bu sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla yapılan güçlü dualar sayesinde yapılmaktadır. Muhabbet için yapılan işlemler aşk bağlama sevgi gibi konuları barındır.

Kapsamlı bir çalışmadır. Muhabbet için bir bardak su üzerine … defa Besmele-i Şerife okunmuş olan sudan yedi gün sabahleyin içirilirse biiznillah Teala o kimsenin muhabbeti tatlı olur. Konuştuğu kişileri etkiler ve sevgisini kazanır.
Sevilmek ve şirin görünmek
Bir kağıt üzerine … kere “Errahmânirrahıym” ve sonra … defa Besmele-i Şerife okuyup üzerine üfleyen ve sonra bu kağıdı üzerinde taşıyan kişi insanlar arasında sevilen, sevimli ve şirin görünen bir kimse olur. Kalplere celp ile tesir eder ve dilediğini etkisi altına alır.

 

2 Yorum

  • erbile simav 13 Şubat 2017, 10:50

    eşim bana zulüm ediyordu ayrılmak istiyordum bir türlü kurtulamadım fakat burak hocamdan allah razı olsun komşumun vesilesiyle tanıştım bana çok yardımı dokundu hamaylı işlemleryle faydasını gördüm çektiğim eziyetten kurtuldum

  • BAYKURT 26 Şubat 2018, 07:29

    Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir