Kurşunla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

14 Mart 2018

Kurşunla ayırma büyüsü ise yapılan büyüler arasındadır, bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz ; Özellikle kötü niyetli bir çok kişi sevdiğiniz kişiyi elinizden almak istiyorsa, dışarıdan yada içeriden bir takım kötü niyetli planlar ile sevdiğiniz kişi sizden kopara bilir ve ilişkinizdeki bazı farklı problemler özelliklede maddi konulardan doğan stresle birlikte bir çok sıkınıtı yaşayabiliyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi tekrar geri getirebilmek için büyü yapabilirsiniz. Bunun için kurşun bir levha üzerine sevdiğiniz kişinin annesinin ismini arapça yazılarak kurşun kevhanın sivri ucundan annesinin ismi ondan sonra kendi ismi olmak üzere kurşun levhanın sonuna kadar doldurulması gereklidir.

Bundan sonra 3 defa tunçina duası okunur ve bu kurşun eritilir sonra içinde gül yağı adem otu sizin kanınızın bir damlası olan suya atılır İçinden kopan sönen ne varsa senle bana geri gelsin şundan doğma şu sun şu saniye bana geri gelsin 7 defa söylenir 3 defa daha tuncina okunur ve gül ağacının altına gömülür? ay takvimine göre ilk ay başlangıcı yapılır.

Bir yorum

  • İLKİN 08 Mart 2018, 14:43

    Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir