Kurşun Büyüsü Yapan Medyumlar

24 Mart 2018

Kurşun büyüsü yapan medyumlar nasıl yaparlar sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; İnsanlar kendi karakteristik özellikleri ile var olurlar. Her insanın kendine ait bazı duygu ve düşünceleri vardır. Üstelik bu insanlar hayata karşı da çok farklı bakabilirler. Dünya görüşleri ayrılır, terbiye ilkeleri farklılaşabilir ya da değer yargıları değişkenlik gösterebilir. Bu bakımdan bir kimsenin agresif ya da sinirli olması, tam tersi olarak huzurlu ya da sakin olması da önem arz eder.

Tüm bunlar düşünüldüğünde ise kimi zaman insanların sakinliğe ihtiyaçlarının olduğu halde bu duygunun elde edilememesi de görülebilir. Sakinlik büyüsü böyle bir zamanda kesinlikle işe yarayacaktır. Bir türlü yatışmayan, sürekli heyecanlı, agresif ya da sinirli olan insanlar yetersiz kalmaları halinde sakinlik büyüsü ile bu sıkıntılardan kurtulabilirler. Pek çok kişi sakinliğe ihtiyaç duyduğu için medyumlara bu konuda gidilir.

Sakinlik büyüsü uygulamalarında medyumun bilgisi ve tecrübesi çok önemlidir. Çünkü yeri geldiğinde kızgınlıktan sinir küpüne dönen ya da agresiflikten yıpranan bünyelere bu büyüyü etki ettirecektir. Gereken bir takım malzemeler ile beraber dua ve niyet sözleri durum tamamlanır. Büyü bitirildiği vakit çok kısa bir süre içinde hedef kişi etki altına alınır. Bu etki kalıcıdır ve kişi kendini çok uzun bir müddet sakin hissetmeye başlar. Rahatlayan bireyin yaratıcılığı ve üretkenliği de artacaktır. Dilerseniz siz de kendiniz ya da tüm sevdikleriniz için bu etkili sakinlik büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Bir yorum

  • AYGÜN 22 Şubat 2018, 21:15

    İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir