Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

26 Mart 2018

Kurşun büyüsü nasıl yapılır, kurşun büyüsü nedir ne değildir sizlere önemli bilgiler vereceğiz ; Ayrı kişileri ve dargınları barıştırmak için etkin bir büyü türü olan kurşun büyüsü, daha çok çiftler arasındaki ayrılıklardan sonra yaptırılır. Özellikle de erkeklerin terk etmesi ve annelerinin de bu terk edişte etkili olmasından dolayı ortaya çıkan büyü, doğrudan terk eden kişiyi ve annesini hedef alır.

İyi niyetli bir büyü olarak yorumlanan kurşun büyüsü sevenlerin kavuşması için ideal büyüler arasında gösterilir.
Bu büyü uygulama olarak da çok pratik ve basittir. Büyü işlerinde ehil ve üstat sayılabilecek olan medyumlarca yapılan söz konusu kurşun duası, öncelikli olarak birleşilmek istenen kişinin adının ve annesinin adının öğrenilmesi ile başlar. Ardından ise bu isimler bir kurşun levhanın üzerine yazılır. Aynı zamanda medyumun edeceği duaların da bir kısmı ya da başlangıçları kurşuna yazılır. Daha sonra ise dualar ve bir takım sözler eşliğinde kurşun ateşe sürülür. Doğal olarak sıcağı gören kurşunun erimeye başladığı da fark edilir.

Bu büyü doğası gereği, söz konusu eriyen kurşunun erimesi gibi karşı tarafın da erimesi gerektiğini ortaya koyar. Ancak bu şekilde kurşun büyüsü gerçekleşir. Yani sevilen ve geri dönmesi istenen kişi, tıpkı bu kurşun gibi bir çare ve eriyerek dayanamaz ve kişiye geri döner. Bu kadar kısa zamanda ve bir o kadar da etkili olan söz konusu büyünün en iyi şekilde uygulanması sağlanır.

Bir yorum

  • DEMET 22 Şubat 2018, 01:54

    Ben yeni evli sayılırm benimde benzer sorunlarım olmaya başlıyor bi yerden sonra aşk bitiyo o cicim ayları olmuyor monotonlaşıyor sanki köprüyü geçene kadar evleniyolar sonra birden değişiyolar. yaklaşık bi kaç aydır arayış içindeydim. bir arkadaşımın arkadaşı burak hocaya muska yaptırmış ismi celp ti sanırım. bizim bu arkadaş daha önce çok sahtekar adına hoca diyenlere para kaptırdı yazık neyse ben burak hocayı aradım konuştum derdimi anlattım Allah ondan bin defa razı olsun çok doğru dürüst bir insan bana da celp yaptı biraz sabredicem katlanıp bekliycem ama sorunsuz bir şekilde olcağını inanıyorum celp taşımaya başladıktan sonra bile farklılık hissettim bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir