Kurşun Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

31 Mart 2018

Kurşun büyüsü duası nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Dua etmek insan olmanın adeta bir parçası gibidir. İnsanlar bu şekilde rahatlarlar ve manevi açıdan kendilerini güçlü hissederler. Özellikle de psikolojilerin olumsuz şekilde etkilendiği farklı zamanlarda insanlar hüzün duygusunu iliklerine kadar hissedebilirler. Hüzünlü olmak ise hem yaratıcılığı, hem istekli olma halini, hem de üretkenliği ve neşeyi düşürür.

Bundan dolayı da hüzünlü ruh hali çabuk atlatılmalıdır. Ancak bazen ne yapılırsa yapılsın bu durum atlatılamayabilir. Bu noktada ise hüzünleri kovma duası kendini gösterir. İnsanların çok daha güzel hissettiği, Allah’a açılan ellerin rahmet dilediği ve sorunların çözümünde duaların kabul görmesi isteği kişileri ruhen de rahatlatmaktadır. Hüzünleri kovma duası edilirken Kuran’dan da ayetler ve sureler okunur. Bu durum gerek duayı eden kişi nazarında, gerek hocalar nazarında ufak çaplı değişiklikler de gösterebilir.

Pek çok kişinin kendisini kötü ve eksik hissettiğinde başvurduğu dualar, yüce yaratan tarafından kabul görmesi için edilir. Bu duaların geneli maddi ve manevi istekler içerir. Örneğin kişiler hüzünlü hissettiklerin bu hüznü kovup olması gerektiği gibi davranmak istediklerinde elbette ki dua edecekler ve hüzünleri kovma duasını Allah’a ulaştırmaya gayret göstereceklerdir. Ancak burada dikkat edilecek önemli husus ise kişilerin içlerinin temiz olması ve kalben iman ediyor olmalarıdır. Bunlar dışında pek çok sıkıntı çözülürken, insanın niyet iyiliği ise duanın etki süresini artıracak ve daha çok zaman mutlu olunacaktır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir