Dil Bağlama Sihri

Kocamın Annesine Dil Bağlama Büyüsü

Kocamın annesine dil bağlama büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Kimi inşalar çok savurgan, kimileri ise çok cimridir. Ne yazık ki tutumluluk ile cimrilik karıştırılır, ancak insanları mal ve mülk sahibi yapan tam da bu kavramdır. Yani tutumluluk, pek çok insanın sahip olması gereken bir davranış türüdür. Bu anlamda insanlar savurgan olmayı değil, elindekini tutmayı ve israflardan kaçınmayı öğrenmelidirler. Yani pek çok kişi için bu davranış önemli bir yerde bulunur.

Kimi insanlar ise doğuştan itibaren fazlası ile savurgandır ve hem aileler, hem de eşler bu konuda çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Oğlunun savurganlığını engellemek isteyen bir anne, eşinin israflarından kurtulmak isteyen bir hanım ya da kardeşine tutumlu olmayı öğretmek isteyen bir abi çareyi büyü uygulamalarında bulur. Yüzyıllardır yapılan ve çok başarılı sonuçlar alınan büyüler arasında tutumluluk büyüsü de yer aldığı için pek çok insan bu alanda çareyi arar.

Kişilerin her anlamda kendilerinden bir parça buldukları büyüler dünyasında insanlar mutlak sonuçlara ulaşmak isterler. Bu bakımdan da keskin ve net sonuçları olan büyü uygulamalarında çare aranır. Tutumluluk büyüsü hem sosyal hayata, hem de özel yaşama direkt olarak etkide bulunduğu için insanlar da bu bakımdan etkili olan büyüyü uygulatmaya koyulurlar. Hedef kişilere kısa süre içinde etki eden bu büyü ile insanların eli sıkılaşmaya ve para biriktirmeye başlarlar. Böylece daha rahat bir yaşam kurulmuş olur.

2 Yorum

  1. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

  2. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba