Kısmet Açma veya Kapama Büyüsü

29 Mart 2018

Kısmet açma veya kapama büyüsü hakkında bilinmeyenler neler sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Toplumun çok büyük bir kısmında var olan büyü merakı aslında aynı zamanda bu toprakların da bir geleneğidir. Pek çok büyü çeşidi kişilerin hayatlarını değiştirmesi için denenmekte ve uygulanmaktadır. İnsanlar bu tarz müdahaleler ile hayatlarına yön verirlerken aynı zamanda sıklıkla da çeşitli isteklerinin karşılanması için ortaya çıkarılan büyüleri denerler.

İşte kısmet büyüsü de bu tarz büyü çeşitlerinden birisi olarak kendisini gösterir. Özellikle kısmetinin kapalı olduğunu düşünen ve bundan dolayı da çeşitli problemler ile yüz yüze gelen kişilerin kısmet büyüsü ile kendilerini çok daha iyi bir geleceğe bıraktıkları açıktır. Bu şekilde de en hoş ve en güzel sonuçlar alınacak ve kişiler kendilerini oldukça mutlu hissedeceklerdir.

Bu süreçte sağlam bir medyum bularak işe başlanabilir. Edeceği dualar, kullanacağı materyaller ve diğer noktaların önem taşıdığı medyum işinin ehli ise kısa sürede kısmet büyüsü sonuç verecektir. Kişinin kısmetinin açılacağı ve gerek iş gerek ise aşk hayatında köklü iyileşmelerin görüleceği düşünüldüğünce aslında kısmet büyüsünün pek çok yönden faydalı olduğunun da farkına varılabilir. Pek çok büyü ile sonuca gidilebilirken kısmet büyüsü ile de farklı amaçlar gerçekleştirilebilir. Çünkü kısmet büyüsü aynı zamanda iyi niyet taşıyan bir büyüdür ve bu da büyü yapılırken alınacak olan etkide önem taşır. Dilerseniz siz de bu büyü çeşidini deneyebilir ve sonuçları kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Bir yorum

  • FAHİR 16 Mart 2018, 10:02

    Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir