Kısmet Açma ve Evlenme Büyüsü

01 Mart 2018

Kısmet açma ve evlenme büyüsü hakkında bilinmeyenleri siz değerli okurlarımıza aktaracağız ; Yüzyılları aşkın sürelerdir pek çok anlamda büyülerin etkinliğinden söz etmek mümkündür. İlk zamanlardan bu zamanlara isimleri değişen uygulamalar ve olağanüstü güçleri yönlendiren eylemler yapılmaktadır. İnsanlar bu konuda son derece net ve hassas yaşamışlardır. Medyumlardan alınan destekler sonucunda çok sayıda kişi amaçlarına ve arzularına ulaşmıştır.

Çünkü büyü türleri çok çeşitli ve çok etkin oldukları için milyonlarca insan bir şekilde bu büyülerden etkilenmiştir. Aşk büyüsü ile duyguları coşan, sadakat büyüsü ile kendi alanında farklı hisseden, samimiyet büyüsü ile sosyal yaşamından daha çok zevk alan çok farklı insanlar vardır. Her ne kadar bunca güzellik iyi niyetli büyüleri işaret etse de, maalesef ki kötü niyetli büyüler de zaman zaman insanların üzerinde uygulanabilir. Basiretim kapanması, kısmetin açılmaması, sürekli bir sakarlık hali gibi büyüler bu tarz büyülerdendir. Büyü etkilerini çözmek ve bu konuda önlemler almak da büyülerden geçer.

Medyuma gidilerek durumlar anlatılır ve şüphelenen büyüler ile ilgili bilgi alışverişi yapılır. Örneğin her işiniz ters gittiğinde ya da olmadık şekilde kötü haberler aldığınızda büyülerin etkisi altında kaldığınızı anlamanız normaldir. Bu tip zamanlarda medyumlarınıza danışarak önlemler alabilir, böylece kötü etkili büyülerden tamamen kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı şekillerde uygulanan karşı büyüleri de medyumlarınıza yaptırabilir ve size zarar vermeye kalkanları bu şekilde cezalandırma yoluna giderek de yıldırabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir