Aşık Etme Büyüsü

Karımı Kendime Aşık Etme Büyüsü

Karımı kendime aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve nasıl olur sizlere bilgiler vereceğiz ; Kimi duygular vardır ki insanların hayatlarını güzelleştirir. Sevgi, aşk ve benzer duygular bu konuda öne çıkarlar. İnsanlar da söz konusu duyguları perçinleyip artırmak için farklı yollar denerler. Bu yollar arasında ilk sıralarda gelen büyü yaptırma eylemi ise çok uzun yıllar boyunca denenip başarılı olduğu için öne çıkar.

Çünkü antik çağlardan modern dünyaya kadar binlerce çeşit büyü yaptırılmış ve uygulamaya alınmıştır. Benzer şekilde farklı durumlara da büyüler konu olmuştur. Bu noktada aşk ve sevgi temelinde ilerleyen büyülerin olduğu da bilinirken, asıl büyük olay ise kara sevda büyüsünün hayata geçirilmesidir. Çünkü kara sevda büyüsü kişiyi adeta kör eder ve kim için yaptırıldıysa o kişiye hedef kişinin vurulması, kara sevdaya tutulması sağlanır. Aslında çok iyi niyetli ve güzel bir büyü türü olarak görülse de farklı amaçlar ile kullanıldığında bir takım sorunları da ortaya çıkarabilir.

Kişiler her hoşlandıkları insana kara sevda büyüsü yaptırırlarsa durum biraz karışık bir vaziyet alabilir. Çünkü kara sevda büyüsü tıpkı aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi doğrudan etki eden büyüler arasında bulunur. Bu noktada insanların büyü türleri seçimlerinde olduğu gibi son karar aşamasında da dikkatli ve özenli davranmaları gerekir. Kara sevda büyüsü hem geçmişi ile, hem de farklı uygulamaları ve doğrudan etkileri ile her daim popüler olmuştur.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Arkadaşlar 3 aylik bir dukkanim var ve hic is yapmiyor du sanki bagli isler insanlar sadece sigara aliyor ve ben iflas esigine geldim ne yapacam bilmiyorumdum dualar okuyorumdum ama yok bagli bulunan rizk duası ararken burak beye rastladım ve rızık açma vekfi yaptırdım şuan işlemin 1. Ayındayım ve inanılmaz bir şekilde zaman zaman dükkanımın giriş kapısında müşterilerin bekleme yaptığını görüyorum. Ve daha işlemin tamamlanmasına 2 ay var o zaman ne olacak şimdiden çok merak ediyorum

  2. merhabalar eşim evimi terk etti annesinde kalıyor ve beni hiç bir şekilde görüştürmüyorlar boşanma davası açmış kağıt yeni geldi onu çok seviyorum ne isterse yaptım hiç bir şekilde şiddet kullanmadım fiziki yada psikolojik bir baskım olmadı neden yaptığını anlayamadım yorumlarda okudum medyum Burak bey bu konularda uzmanmış bir çok danışanı mutlu yorumlar yapmış yazıları okuyunca çok heyecanlandım bana da yardım etmesini istiyorum nasıl ulaşacağım hakkında hiç bir fikrim yok yada ne yapacağım bilmiyorum yardımcı olacak birisi var mı Burak beye daha önce danışan

    1. mustafa kardeşim bırak gitsin yaşın gençse hiç uğraşma gidene güle güle diyeceksin o kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba