Karımı Kendime Aşık Etme Büyüsü

31 Mart 2018

Karımı kendime aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve nasıl olur sizlere bilgiler vereceğiz ; Kimi duygular vardır ki insanların hayatlarını güzelleştirir. Sevgi, aşk ve benzer duygular bu konuda öne çıkarlar. İnsanlar da söz konusu duyguları perçinleyip artırmak için farklı yollar denerler. Bu yollar arasında ilk sıralarda gelen büyü yaptırma eylemi ise çok uzun yıllar boyunca denenip başarılı olduğu için öne çıkar.

Çünkü antik çağlardan modern dünyaya kadar binlerce çeşit büyü yaptırılmış ve uygulamaya alınmıştır. Benzer şekilde farklı durumlara da büyüler konu olmuştur. Bu noktada aşk ve sevgi temelinde ilerleyen büyülerin olduğu da bilinirken, asıl büyük olay ise kara sevda büyüsünün hayata geçirilmesidir. Çünkü kara sevda büyüsü kişiyi adeta kör eder ve kim için yaptırıldıysa o kişiye hedef kişinin vurulması, kara sevdaya tutulması sağlanır. Aslında çok iyi niyetli ve güzel bir büyü türü olarak görülse de farklı amaçlar ile kullanıldığında bir takım sorunları da ortaya çıkarabilir.

Kişiler her hoşlandıkları insana kara sevda büyüsü yaptırırlarsa durum biraz karışık bir vaziyet alabilir. Çünkü kara sevda büyüsü tıpkı aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi doğrudan etki eden büyüler arasında bulunur. Bu noktada insanların büyü türleri seçimlerinde olduğu gibi son karar aşamasında da dikkatli ve özenli davranmaları gerekir. Kara sevda büyüsü hem geçmişi ile, hem de farklı uygulamaları ve doğrudan etkileri ile her daim popüler olmuştur.

Bir yorum

  • ÇELİK 05 Mart 2018, 20:18

    Arkadaşlar 3 aylik bir dukkanim var ve hic is yapmiyor du sanki bagli isler insanlar sadece sigara aliyor ve ben iflas esigine geldim ne yapacam bilmiyorumdum dualar okuyorumdum ama yok bagli bulunan rizk duası ararken burak beye rastladım ve rızık açma vekfi yaptırdım şuan işlemin 1. Ayındayım ve inanılmaz bir şekilde zaman zaman dükkanımın giriş kapısında müşterilerin bekleme yaptığını görüyorum. Ve daha işlemin tamamlanmasına 2 ay var o zaman ne olacak şimdiden çok merak ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir