Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

27 Mart 2018

Kara büyü çeşitleri nedir, bilinmeyenleri siz değerli okurlarımıza aktaracağız ; İnsanların bir takım durumlar karşısında farklı çözüm yolları geliştirdikleri yüzyıllardır olagelen bir durumdur. Özellikle de iyi ya da kötü durumlarda ekstra bir motivasyon ve güvence isteyen insanlar doğaüstü güçlere de sığınırlar. Bir takım uygulamalar ve eylemler neticesinde sonuçları büyük iyiliklere ya da kötülüklere çıkabilecek olan durumlar da yaşanabilir. İşte bu noktada büyü türleri devreye girerler. Çünkü kişiler nefesi kuvvetli medyumlara giderek farklı tarzlara sahip büyüler yaptırırlar. Ancak bu şekilde de isteklerini gerçekleştirmeye çalışırlar.

En çok da zor ve sıkıntılı anlarda söz konusu büyüler yaptırılır. Örneğin iyilik bakımından mutluluk büyüsü, huzur büyüsü, aşk büyüsü gibi büyüler yaptırılabilir. Ancak her zaman rüzgar düzgün esmez ve bazen insanlar hiç istemedikleri yollara başvurarak karşılarındaki kişilere kötü etkili büyüler de yaptırabilirler. Nasip bozma büyüsü, ölüm büyüsü, sakatlık büyüsü, kısmet kapama büyüsü, ayrılık büyüsü gibi büyüler bu tarz kötü etkili ve kötü niyetli büyülerdendir.

Kara büyü de çok sayıda insanın bu güne kadar ortaya koymaya çalıştığı uygulamalar arasında yer alır. Özellikle uzun yıllar insanların hayatlarını eritip bitirmek için uygulanan bu büyü türü ile pek çok insan zaman içinde kendini çok kötü hisseder. Kara büyü yaptırmadan önce iki kere düşünmek gerekir. Çünkü bu büyünün sonu yoktur ve sonuçları karşı tarafı fazlası ile dağıtacağı için de geri alınamaz.

2 Yorum

  • harmura celbi 03 Eylül 2016, 19:08

    büyü değilde burak hca tılsım yapıyormuş arkadaşlar etkili dualar la rahmani ben ondan yaptırmak istiyorum

  • AYSAR 15 Mart 2018, 12:37

    Tokat merkezden ben AYSAR. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 15-03-2018 12:37:23

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir