İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

10 Kasım 2017

İki kişiyi birbirinden ayırmak isteyenler hile yapmak ve çeşitli oyunlar yapmak gibi bir çok yöntem kullanmaktadırlar. Ancak bunlar dışında öyle bir yöntem vardır ki diğer tüm ayırma yollarından daha etkilidir ve yapan kişinin anlaşılamadığı için, yapan kişi kötü bilinmemektedir. Bu yöntem iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü yapılması ile gerçekleştirilir.
Kardeşleri, aile bireylerini, karı kocayı ya da sevgilileri ayırmak için kullanılan
ayırma büyüsü nün yapılmasının bir çok yolu vardır. İki kişiyi birbirinden ayırmak için en etkili büyü ise kaşık büyüsüdür. İki tahta kaşığın birbirine sırtını dönmüş bir şekilde kefen bezi ile bağlandıktan sonra toprağa gömülmesi şeklinde yapılan bu büyü, tüm ayırma büyülerinden daha etkilidir.
İki kişiyi birbirinden ayırmak için bir başka yöntem ise ayırma duasının üç kez okunmasından geçmektedir. Bu dua bir miktar suya okunur ve daha sonra ayrılması istenilen kişilerin yollarına dökülür. O yol üzerinden geçen kişiler birbirlerine adeta düşman kesilirler ve uzun süreli kavgaların ardından ayrılık meydana gelir.

4 Yorum

 • esma 20 Haziran 2012, 11:24

  peki bu kaşık büyüsü bu kadar etkili ama kefeni nasıl alcaz mezardan imkansız yani bu konuda bilgi verirseniz sevinirim bide yeni ölmüş birinin mezarı açılcak falan diyolar şimdidedn tşkrlr

 • mehmet 01 Aralık 2012, 14:36

  ayırma büyüsü yapmak ıtıyorum kola etkılı bır tane ögrenebılırmıyım duasıyla bırlıktr

 • gülten 15 Nisan 2013, 07:49

  peki bu ayırma duasını yazarmısınız.

 • murtaza turkiye 07 Ağustos 2014, 13:50

  arkaaşlar bence bunu kendiniz yapmayı denemeyin bu işler bilgi gerektirir bilmeden etmeden bu işler sakıncalı olabilir. ben bu siteyi uzun zamandır takip ediorum makaleleri güncel lakin bunları bizler yapamayız. yukarıdaki telefonu yazan burak beyi aradım site onun değilmiş ama burak bey bilgili birisi sorunumdan kısaca bahsettim bana yapılabilecekleri söyledi sağolsun şuanda düşünüyorum benim sorunumu çözse çözse burak hocam çözer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir