Huzur Büyüsü Nasıl Yapılır?

27 Mart 2018

Huzur büyüsü nasıl yapılır, huzur büyüsü hakkında merak ettiğiniz bir çok detayı sizlere aktaracağız ; İnsanoğlunun ihtiyaç duyduğu temel bazı duygular bulunur. Bunların arasında baş sıralarda sevgi, aşk, mutluluk, huzur gibi duygular gelir. Çünkü bu tarz duygular insanları besler ve geliştirir. Hayata olan bakış bile daha pozitif olur. Ciddi etkileri bulunan söz konusu duyguların oldukça önemli olduğu bilindiği için insanlar da buna uygun olarak yaşamaya çalışırlar. Özellikle de belli başlı durumlarda söz konusu duygulardan taviz verilmek istenmez. Özellikle de huzur konusu başlı başına bir durumdur. Kimi zaman ise içinde bulunulan ortam kişiyi pek de rahat ve güvende hissettirmez. Yani kişiler, psikolojik olarak çok iyi ve güzel hissetmezler. Bu tarz zaman zarflarında ise yüzyılları aşkındır uygulanan huzur büyüsü devreye girer. Bu sayede insanlar söz konusu büyü türü ile kendilerini hem iyi hem de rahat hissederler.

Doğrudan doğruya sosyal hayatın içine işleyen huzur büyüsü ile pek çok kişinin aradığı mutluluğa ulaştığı görülür. Daha çok içsel mutluluk, huzur ve dinginlik getiren bu büyü çeşidi ile dileyen herkes istediği şekilde etkilerden istifade edebilir. Özellikle de sosyal hayatında ya da iş yaşamında bu huzuru eksik bulan kişilerin medyumlar aracılığı ile kendilerini iyi hissetmesi sağlanır. Özel teknikler ve uygulamalar sayesinde yapılan bu büyüler dualar ve niyet sözcükleri ile beslenirler. Şimdi siz de bu etkili ve sağlam büyülerden istifade edebilirsiniz.

Bir yorum

  • HASLET 04 Mart 2018, 07:36

    Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir