Dil Bağlama Sihri

Etkili Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili bağlama büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler sunacağız ; Tarih boyunca doğaüstü güçleri kullanarak yapılan pek çok uygulama görülmüştür. Bir şekilde yöntem bilen ve konusunda deneyimli olan insanlar farklı etkilere sahip olan bu yöntemleri sosyal hayata müdahale anlamında kullanmışlardır.

Büyü ismi verilen bu uygulamalar günümüzde de sıklıkla yapılmaktadır. Üstelik büyüler amaçlarına göre tasarlanıp uygulandıkları için doğrudan hayatın içinde değerlenirler. Örneğin bir kişi için sevgi büyüsü yapıldığında bu kişi daha sevecen ve daha iyi hissedecektir.

Ya da bir çift açısından aşk büyüsü yapıldığında, bu çiftin çok daha fazla birbirine bağlandığı görülebilir. İşte tüm bunlar düşünüldüğü zaman büyülerin etkileri anlaşılırken, büyü tipleri arasında sadece iyi niyetli değil kötü niyetli büyülerin de olduğu bilinmelidir. Söz gelimi sabun büyüsü, ölümü büyüsü gibi büyüler çok tehlikeli büyülerdir. Mum büyüsü de bu büyülerden biri olarak öne çıkar.

Mum büyüsü, adı üzerinde bir mum kullanılarak yapılır. Daha doğrusu büyünün sonlarına doğru mum yakılır ve belli bir süre yanana kadar büyüye devam edilir. Ancak elbette ki her medyum bu büyüyü farklı şekilde yapabilir. Kimi büyülerde mumun eriyip bitmesinden sonra etkilerin görüleceğinden bahsedilir. Hangi şart altında olursa olsun mum büyüsü sonrasında kişi kendinden geçecek ve acı çekmeye başlayacaktır. Bu noktada medyumlar da kendisine bu büyü için gelen kişilerin emin olup olmadıklarına ve ne niyetle bunu yaptırdıklarına iyi şekilde bakmalıdırlar.

2 Yorum

  1. Merhabalar Arkadaşlar benimde kaynanamla sorunlarım vardı sürekli eşimi dolduruyor ve bizim boşanmamız için icin kirk yalan soyluyo ve esimde ona inaniyordu. Başarılı olamayınca artık iftira atma evresi başladı iki kızımız var en sonunda kızlarımız hakkında konuşmaya başladı burak hocamım dil baglama vefki sayesinde şuanda çok şükür duruldu ve suan sorunsuz ilerliyoruz. Şuanda da harmura aşk celbini araştırmaya başladım eşimin bana bağlanması ve yeniden aşık olması için çabalıyacağım herkese selamlar

  2. Evlenmek istediğim kızın babası karşı çıkıyo bizi evlendirmek istemiyor. İk,mizde ne yapacagımız bilemedik kaçırmak istedim sevgilimi ama olmadı bi kere denedik ve hocaya gittik imam nikahı kıydırdık ama eşim akşamına ağlamaya başladıkorktu evine geri gönderdim. Babasına defalarca gittik bi sonuç alamadık 1 sene boyunca birçok kez istedik olmadı internetten eşim bu hocayı söyledi bana ama inanmam dedim böyle şeylere eşimin ısraı ile durak abi ile görüştük bize dil bağlama vekfi yaptırdı vekfin sabırla bekledik bittiği gün annemlerle tekrar gittik son gittiğimizede bizi kapıdan geri göndermişti . kalbim güm güm zile bastım kapıyı babası açtı ve buyurun bakalım içeriye dedi yumuşak bi tavırla sonrası zaten benim için sanki rüya gibi geçti şuan çok şükür birlikteyiz herkeze selam olsun buradan bu adama güvenin diyorum başkada bişey demiyorum. stop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba