Bağlama Büyüsü

Eşler Arası Sadakat Büyüsü

Eşler arasında sadakat büyüsü konusu oldukça önemlidir bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz ; Pek çok eş zaman içinde heyecanını yitirip farklı heyecanlar arayabilir. BU asla doğru olmasa da normal karşılanabilir. Çünkü insanlar heyecan ve eğlenceye yönelimli bir yapıya sahiptirler. Elbette ki bu tür durumlar kişilerin birbirlerini aldatmalarına ve en nihayetinde birlikteliklerin sonlanmasına kadar gidebilir.

Söz konusu durumların önüne geçebilmek için medyumlara gidilir ve eşin özel bir eşyası ya da saç kılı gibi bir parçası verilir. Meta oluşturulup dualar ile desteklenen büyü sonucu eşin sadakati ortaya çıkarılır.Dünyanın en eski uygulamaları arasında büyüler yer alır.

Zamanında geliştirilen çeşitli teknikler sayesinde popülerleşen büyüler ile doğrudan doğruya arzular ve istekler karşılanmaya çalışılır. Bu büyüleri her isteyen yapamaz, fakat alanında yetkin ve konusuna hakim medyumlar insanlara büyü konusunda yardımcı olabilirler. Özellikle de ikili ilişkilere dayanan büyüler toplum nazarında hem popüler, hem de kabul edilmiş tarihi geçmişi olan tekniklerdir.

Çok eski zamanlara dayanan bu büyüler ile sonuç almak daha kolaydır. Çünkü inşalar ne kadar denerlerse denesinler bazen ellerinden bir şey gelmeyecektir. İnsanoğlunun yetenekli sınırlıdır ve doğaüstü güçlerden yardım alınmaya çalışılır. Bu bakımdan medyumlara gidilerek istekler belirtilirken, en eski büyülerden biri olan sadakat büyüsü de kendini böyle gösterir.

Fakat sadakat büyü farklı alanları kapsadığı için daha keskin sonuçlar alınmak istendiğinde doğrudan kime sadakat olduğuna göre büyü yaptırılmalıdır. Eşler arası sadakat büyüsü bu konunun asıl alanıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. medyum Burak hocamız bu tarz büyüler yerine etkili hamaylı yada celb işlemleri yapıyor eşler arası sadakat için muska yazıyor ve işleminiz 1 ayda tutuyor. geçen sene biz bu işlemi yaptırdık eşimile birlikte yaptık hemde işlemimiz 2 ay da tuttu evliliğimizi kurtarmanın tüm yollarını denedik bi süre ayrı kaldık ayrı olduğumuz zamanlarda annem bu hocayı tavsiye etmişti ama kulak arkası ettim. son noktaya gelince bunu denmek istedik kargomuz gelince dualarımızı okyup muskamızı taktık ve evin içerisinde inanılmaz bir enerji oluştu sağ olsun ona çok teşekkür ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba