Eski Eşimi Karısından Ayırma Soğutma Büyüsü

14 Mart 2018

Eski eşimi karısından ayırma ve soğutma büyüsü nasıl yapabilirsiniz sizlere bu konuda bazı bilgiler sunacağız ; Büyüler ve diğer tüm uygulamalar her bakımdan insanların hayatında çok önemli yerlere sahiptirler. Bu anlamda dileyen herkes kendi isteklerini ve amaçlarını medyumlara danışarak ve büyü yaptırarak sağlayabilirler. Büyü konusunda medyum faktörü çok önemlidir. Çünkü medyumlar bu uygulamaları gerçeğe dönüştürürken en etkili ve en önemli yöntemleri kullanırlar.

Tercihte bulundukları metalardan dualara, niyet sözlerinden diğer unsurlara kadar tüm detaylar medyumlar tarafından seçilir ve yapılır. Aşk büyüsü gibi, sevgi büyüsü gibi pek çok büyü türü de bu şekilde gerçeğe dönüştürülür ve hayatın içinde bu büyüler etki bırakırlar. Örneğin ayırma büyüsü de çok farklı ve kritik bir amaç taşır. Gerek zararlı birliktelikler, gerek kötü sonuçlara yol açan çiftler ve diğer açılardan bu büyünün yapılması gerekir. Kimi zaman yakın arkadaşlar da bazı durumların tehlikesini sezerek medyumlara danışırlar.

Ayırma büyüsü kadar etkili olan bir diğer seçenek de soğutma büyüsü şeklinde bilinir. İnsanları birbirinden soğutan, dostu dosttan koparan, sevgilileri birbirinden uzak tutan bu büyü sonrasında tüm insanlar dilediklerine ulaşabilirler. Bu nedenle de medyumların bu büyüler üzerindeki etkisi son derece fazladır. Zaten tecrübesini konuşturan ve çeşitli yönlerden katkılar sunarak kuvvetli bir uygulama yapan medyumların farkı da hemen ortaya çıkar. İnsanlar en çok bu medyumları tercih ederler. Siz de ayırma büyüsü gibi, soğutma büyüsü gibi isteklerinizi medyumlarınıza danışabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir