Eşinden Ayırıp Kendime Aşık Etme Büyüsü

24 Mart 2018

Eşinden ayırıp kendime aşık etme büyüsü nedir ve ne değildir siz değerli okurlarımıza bilgiler sunacağız ; İnsanoğlu çok farklı ve değişik bir canlı türüdür. Diğer canlılardan ayrılarak kendisini daha başka ve farklı tanımlayabilen insanoğlunun zaman zaman bazı konularda daha sınırsız güçlü hissetmek istemesi normaldir. Özellikle belli konulara müdahil olmak istemesi, bazı akışları değiştirmesi, insanların daha iyi hissetmesinin sağlanması gibi noktalarda kişiler çok uzun yıllar boyunca çareyi farklı doğaüstü güçlerde bulmuşlardır.

Bu güçlerin yönlendirilebileceği uygulamalar arasında elbette ki büyüler de bulunur. Gerek sevgi için, gerek mutluluk için, gerek kötü etkili sonuç almak için, gerek ise bunlara benzer tüm durumları ortaya çıkarmak için insanlar doğrudan medyumlara giderler ve dertlerini paylaşırlar. Medyumlar ise o kadar etkili ve düzgün çalışırlar ki istenilen durumun sosyal hayata yansıması çok vakit almayacaktır. Bunun yanı sıra büyülerin etkinlik süresi de uzundur ve kişiler amaçlarına ulaşmış olurlar.

Sorunlara karşı dirayetli olma büyüsü de bu bakımdan büyük bir önem taşır. Çünkü insanlar hayatları boyunca çok kötü ve sıkıntılı anlar da yaşayacaklardır. İşte bu anlar söz konusu olmaya başladığında kimi zaman yeterli güç kişinin içinde bulunmayabilir. Bundan dolayı da bir takım problemler baş gösterebilir. Ancak sorunlara karşı dirayetli olma büyüsü ile insan kendi içinde inanılmaz bir güç bulur. Bu güçlü olma durumu ise son derece farklı, etkili ve işe yarar bir şekilde ön plana çıkar.

2 Yorum

  • CANKUT 24 Şubat 2018, 23:40

    Benim kızımda da aynı sorun vardı kızım eski erkek arkadaşı yapıştı sümük gibi kızıma sürekli arıyor rahatsz ediyordu babamızın korkusundan sesimizi çıkarmıyorduk. Benim telefon numarmı bulup kızımı kaçıracağını onunla evleneceğini karısı olacagını zırvalayıp durdu bu hocamız bizi kurtardı sağ olsun.

  • BİLLUR 17 Mart 2018, 23:49

    Arkadaşlar ben yeni 3 aydır evliyim ailemle benim aramda soğukluk oluştu ve benle eşim ailemlen birlikte oturuyorduk onlarla yasamayı istemiyorduk ayrı bi eve gecmek istiyorduk ama esim maddi sıkıntılarından dolayı gecemıyordu durumu ara ara düzelirdi bu seferde annemler engel oluyordu dil balgama ve kısmet rızık vekfi ikisini birden hazırladık Burak hocamıza sağ olsun 3 ayın sonunda dileğimize kavusabildik biraz geç oldu ama sonuç itibarı ile ayrı evimdeyim şuan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir