Eşime İstediğimi Yaptırma Büyüsü

29 Haziran 2017

İnsanlar bazı durumlarda kendi sorunlarını çözemezler. Etkili büyüler bu evrede devreye girer. Erkeği ya da kadını kendine bağlamak için hedef kişinin bir fotoğrafına gerek olabildiği gibi, medyum tarafından başka bir meta da istenebilir.

Büyülerin medyumlar tarafından yapılması ve etkili olmaları için de önemli bir süreçten geçirilmeleri gerekir.

O nedenle de alanında tecrübeli medyumlarca bu büyüler yapılmalıdır. Başımıza her an her şey gelebildiği gibi bu veya benzer durumlarda da destek almamız gerektiğini bir çoğumuz bilmekteyiz. Bağlama Büyüsü yapılması güç ve zaman gerektiren büyü çeşitlerindendir. Profesyonel destek alarak yapılan çalışmalar çoğunlukla başarıya götürmektedir.

2 Yorum

  • GÜLSE 16 Mart 2018, 04:09

    merhabalar arkadaşlar benimde bir süredir iç sıkıntılarım çok yüksekti evden dışarı çıkamıyordum yaptığım hiçbir iş rast gitmiyor ne yapsam kesin arkasından tekrar gidiyordum evde çocukların yüzüne bile bakasım yoktu işten de kovulmuştum bi uğursuzlupun olduğunu anladım arkadaşım tavsiyesi üzerin e bu hocayla tanıştım bana kısmet açma vekfi verdi uyguladık birlikte ve toparlanmaya başladım önceden böyle şeylere inanmazdım kader kısmet derdim ama değilmiş gerçekten de bu dualar etkili kimse bu adamı büyücü falan sanmasın bu adam bildiğin alim bence çok sağ ol hocam saygılarımı sunuyorum herkeze iyi günler.

  • KUTLU 26 Mart 2018, 14:34

    Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir