Boy Hamaylı

Eşimden Ayrılma Hamaylı

Eşimden ayrılma hamaylı sizlere bazı bilgileri sunacağız ; İnsan hayatı o kadar ilginç bir serüvenden oluşur ki iyisi ile kötüsü ile çok sayıda duygu ve davranış biçimi ortaya çıkar ve bu durumlar hayatın akışını etkiler. Rahat, mutlu ve huzurlu bir hayat için mücadele eden insanların bu hayatı sağlama noktasında kötülüklerden ve beladan uzak durmaları da önemliyken, kimi zaman ise düşmanlar arasında söz konusu kötülüklerin artırılması istenebilir.

Özellikle de birbirini sevmeyen ya da birbirine zarar vermek isteyen kişilerin bu yollara başvurdukları, farklı teknikler ile birbirlerini örselemeye çalıştıklarına şahit olunur. İşte bu teknik ve yöntemler arasında bulunan büyüler de büyü türleri ile hayat bulurlar. Çeşitli büyülerin bir şekilde hayat geçirilmesi sırasında kötü niyetli büyüler de öne çıkar ve bela büyüsü en popüler kötü niyetli büyülerden biri olarak yaptırılır. Hedef kişinin hayatı bu sayede kabusa döner ve amaç gerçekleşir.

Belanın eksik olmadığı bir hayat için bu büyü türüne başvuran medyumlar insanlardan gelen talep üzerine söz konusu uygulamayı yaparlar. İşte bu nedenle de bela büyüsünün hem popüler olması hem de tarihi bir durumunun bulunması gözlemlenebilir. Kişiler söz konusu durumların nasıl ve ne şekilde gerçekleşeceğini bilirler. Bundan kaynaklı olarak da bela büyülerini tercih ederler. Daha çok düşmanlara, kötü kişilere ve farklı tipteki gruplara yapılabilen bela büyüsü ile en net, en keskin ve en doğru sonuçlar alınır.

3 Yorum

  1. Bayan arkadaşımda bende bekar bi şekilde 6 veya 7 senedir birliktelik yaşadık sudan sebeple benle görüşmeyeceğini söyledi. Bir zaman sonra da istediğini beni çok sevdiğini bizim birbirimizden kopamıyacagımızı söyledi… Aradan geçen zamanla bana hislerim bitti dedi ve gene gitti yalnız seni çok seviyorum diye söyledi bana bende onu çok seviyordum ve kopamıyor uykularım kaçıyor du uyuyamıyor yemek yiyemiyor bitik bi şekilde geziniyordum arkadaşlarım Burak hoca ile tanıştırdılar beni sağ olsun geri dönmesi için iki adet celbin olduğunu söyledi 2. Si en etkili olanı dedi ve onu uyguladık geri geldi şuan yeniden başladık ama içimde o kadar büyük bi korku varki geri gidecek diye çok korkuyorum umarım birdaha tekrar etmez. Ama ben genede işimi garantiye almak için bu dualar bittikten sonra bağlanma vekfi var geri gelmesi için iki vekfin 1. Olanı başka çarem yok çünkü.

  2. Arkadaşlar 3 aylik bir dukkanim var ve hic is yapmiyor du sanki bagli isler insanlar sadece sigara aliyor ve ben iflas esigine geldim ne yapacam bilmiyorumdum dualar okuyorumdum ama yok bagli bulunan rizk duası ararken burak beye rastladım ve rızık açma vekfi yaptırdım şuan işlemin 1. Ayındayım ve inanılmaz bir şekilde zaman zaman dükkanımın giriş kapısında müşterilerin bekleme yaptığını görüyorum. Ve daha işlemin tamamlanmasına 2 ay var o zaman ne olacak şimdiden çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Yaz
Merhaba
Merhaba