En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

19 Temmuz 2017

Ayırma Büyüsü en başta bakıldığında çok kötü gibi gözükse de aslında diğer büyüler gibidir. Her büyüde olduğu gibi kişi aşk konusunda tatmin olmak ister. Ya kendisini aldatan kocasını birisinden ayırır ya da çok sevdiği kişiyi başka birisinden ayırmak ister. Bu şekilde olabileceği gibi kişi kendisinden birisini ayırmak için yaptırabilir.
Ayırma büyüsünde amaç birlikte olan iki insanın, birbirini seven iki insanın artık birbirini sevmemesi ve birlikte olacak bir amaç bulamamasıdır. Bunu başarabilmek için başvurulan büyü yöntemine göre, birbirinden ayrılması istenen kişiler birbirlerine hoş olmayan şekillerde hoş olmayan huylarda gösterilir.

Kişi bunu gördüğünde artık o kişiye bir histe bulunmaz ve birlikte olmak istemez yani aralarında ayrılık meydana gelir. Büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olur ve birlikte olmalarını istemediği kişi artık ayrılmışlardır.

6 Yorum

 • kafası karışık 09 Kasım 2013, 12:57

  zamanında bir büyü yaptırıp benden ayrılmak isteyen sevgilimi kendime bağlamak istemiştim.
  duayı tam istikrarlı okumadım o yüzden büyünün tuttuğuna emn değilim ama sevgilim geri döndü. Fakat ben şuan ayrılmak istiyorum ne yapabilirim? lütfen yardım edin.

 • Leman 05 Nisan 2014, 07:15

  bu buyunu nasil yapa bilirim

 • kadriye ayvaz 06 Nisan 2014, 17:39

  Bu ayırma büyüsünü nasıl yapabilirim bilgi istiyorum

 • gizem 31 Temmuz 2014, 08:06

  bu ayırma büyüsünü nasıl yaptırabilirim?

 • samire 02 Eylül 2014, 07:16

  Beni de cok sevdiyim sevgilimden ayirdilar bizi ayiran kadin simdionunla birlikde yasiyor..lutfen bana da oyretiniz ayirma buyusunu nasil yapildigini benden ayirdiklari yet edi hele usdune hakaretde etdiler bana ben de sevgilimin geri donmesi i isdiyorum esgisi den de mutlu olmak olmagimizi isdiyorum

 • seyda 13 Eylül 2014, 22:03

  Lütfen yardımcı olun ablam kocasından ayrılmak istiyor adam yalan söyleyerek kurtuluyor her yerden büyüyü yaptıracak imkanı yok ayirma buyusu yapmamız için etkili bir tarif verirmisiniz lütfen yoksa kadına çok kötü şeyler yapacak yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir