En Etkili Ayırma Ayrılma Büyüsü

29 Haziran 2017

Ayırmak için yapılan en etkili büyüler arasında sevdiğini karısından ayrma büyüsü geliyor. Bu büyü iki kişiyi birbirinden ayırmak aralarına soğukluk sokmak için yapılan işlemlerdir.

Bunlar dışında istenmeyen bir kimsenin sizden ayrılmasını sağlamak yada uzak tutmak için yapılan etkili büyülere de yer verilmektedir. Bu ve diğer birçok farklı konu için tılsım, vefk, hamaylı (boylama) veya celb işlemleri olur. Bunlar özel olarak hazırlanan etkili tertiplerdir. Süreçleri değişken olabilir.

Etki süresi her insan farklı olabilmektedir. Çünkü nasıl ki insanların beş parmağı beşi aynı değil ise kişilerdeki bu ruhsal güç ve direnç farklı farklı olmaktadır. Dolayısı ile kişinin hangi zaman aralığında bu işlemden etki göreceği kesin olarak bilinemez. İşini iyi yapan medyum ve hocalar işlem hakkındaki tüm detayları müşterisi ile paylaşıp bilgilendirir. Sizde bu konuda destek almak için başvurabilirsiniz..

Bir yorum

  • ATİK 02 Nisan 2018, 21:07

    Benim sevdiğim vardı ve biz evlilik kararı almıştık. Sonrasında bir kaç gün içinde tüm bağlarımız koptu.. Aylardır arıyordu fakat açmadım telefonlarını sonrasında ise tamam dedim konuştuk ve onu affetmemi istedi yaptıklarından dolayı. Büyü yapıldığını söyledi ona ve o kadınla her şeyi yaşamış. Bana büyü yaptılar dedi gözüm ondan başkasını görmüyordu kim ne derse karşı çıkıyordum onun yanına kaçmış en sonunda. Beraber yaşamışlar bir hafta sonra ailesi onu hocalara götürmüş ve büyü bozulmuş kusmuş karnı çekilene kadar kusmuş ve kan ve sarı sıvı gelmiş. Ben mahvoldum. Ne yapacağımı bilemiyorum hoca demiş ki sakın o kadının resmine ya da telefonlarına bakma yoksa eskisi gibi olursun demiş.. Ne yapacağımı şaşırdım. Sevdiğim adama sonuç olarak o kadınla isteyerek konuştuğunu görüştüğünü düşündüğüm için hayır dedim. Ve tekrar o kadına döndü bu seferde ben pişman oldum geri getirmeye çalıştım ama işin içinde büyü olduğu için korktum bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Burak hoca ile tanıştım bize harmura aşk celbi yazdı çok etkili bi vekf miş daha dualarımın bitmesine 5 gün vardı çıktı geldi önce korkmuştum ama şimdi 1 aydır birlikteyiz sanki ilk günlerimiz gibi yaşıyoruz çok çok çok tşk ediyorum Burak hocaya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir