En Etkili Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

04 Temmuz 2017

İnsanlar topluluklar halinde yaşarlar ve topluluklar halinde yaşamanın da bir takım noktaları önem taşır. Örneğin insanların birbirlerini sevmeleri, birbirlerine değer vermeleri ve her şekilde arkadaşlık etmeleri önemlidir. Birbirini tamamlayan kimselerin bu şekilde daha iyi ve daha sağlam bir atmosfere dahil olması da dostlukları geliştirir. Hem psikolojik anlamda, hem de sosyokültürel anlamda dostluklar toplumların dinamiklerini oluşturdukları için bağlılıkları da güçlendirirler.

Ancak zaman zaman arkadaşlıklar, dostluklar sekteye uğrayabilir ve kimi zaman ise bu durum kopma noktasına kadar ilerler. İşte bu tip durumlarda dostluk büyüsünden yardım alınabilir. Çünkü dostluk büyüsü kaybolan ya da zedelenen bağları onararak daha da güçlü hale getirir. İnsanlar da bu şekilde çok daha iyi ve güzel hissedebilir. Ancak dostluk büyüsünün tam bir etki gösterebilmesi için doğru medyumlar ile çalışmak şarttır.

Medyum seçimi her büyü türünde olduğu gibi dostluk büyüsünde de çok önemlidir. Çünkü medyumlar tecrübeleri ve yetenekleri ölçüsünde işlerini yaparlarken, özellikle de dostluk, kardeşlik, sevgililik ya da aşk büyüleri gibi büyülerde medyumun bu alanda tecrübeli olması şarttır. En nihayetinde büyünün uygulanması ile beraber etki hemen görülür ve kırgınlıklar giderilip bağların daha güçlü şekilde ortaya çıkması sağlanabilir. Güçlenen dostlukların her şekilde öne çıkması ve dikkat çekmesi de yine bu büyünün etkileri arasındadır. Dileyen herkes dostluk büyüsünü icra ettirebilir.

2 Yorum

  • ŞEVVALS 28 Ağustos 2016, 22:01

    BENDE YAPTIRMAK İSİTYORUM BURAK HOCAYI ÇOK DUYDUM KONYADAYMIŞ OFİSİ

  • EMRECAN 22 Mart 2018, 03:29

    Arkedaslar ben 43 yasinda bir erkeim bogune kadar hiç evlenmedim kısmet olmadıydı kimse denk gelmeyordu Burak hocanın gısmet açma evlilik fekfini uyguladık hergün dualarımı okuyor bel seviyesin taşıyorum bogun 25. Gunumde çok şükür anam hayırlı habeı verdı hocama soz verdım tutarsa yorum yazacam dıye hocam teşekkür ediyorum sana Allah senden razı olsun işallah devı gelince tekrar yazacam saygılar hürmetlerimi sunarım herkeze darısı olmayanların başına

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir