Büyülerin Hayata Etkileri

26 Mart 2018

Büyülerin hayata etkileri neler büyüler hakkında siz değerli okurlarımıza önemli bilgiler vereceğiz ; Geçmişten günümüze hayatımızın her alanında bir takım doğaüstü güçlerin etkinliği fark edilmektedir. Özellikle belli konularda bu tür güçlerden korkulacak kadar bir çekince görülebilir. Ancak hem iyi hem de kötü etkileri olabilen bu güçlerin daha çok insanlar tarafından kontrol edilmek istendiği ve kullanılmaya çalışıldığı da unutulmamalıdır. Hayatlarının akışına müdahale etmek isteyen, hiç değilse bir takım işlerin daha düzenli ve düzgün gitmesini isteyen ya da kötü insanlara karşı kötü güçler kullanmak isteyen çok sayıda kişi rahatlıkla bazı uygulamaları gerçekleştirebilir. İşte buna da büyü denir.

Büyüler pek çok farklı alana ayrılabilirler. Evlenme büyüsü, birleşme büyüsü, kavuşma büyüsü gibi olumlu ve iyi niyetli büyüler olabildiği gibi, ayrılma büyüsü, kara büyü, sabun büyüsü gibi çok kötü sonuçlara neden olabilecek büyüler de gerçekleşebilir. Bunlar için kimi zaman kullanılan malzemeler değişirken, kimi zaman ise büyü yapımı sırasında söylenen dualar ve sarf edilen kelimeler değişebilir.
Her ne şart olursa olsun amaç doğrultusunda pek çok büyü hayata geçirilebilir. İnsanlar yeter ki ne yapmak istediklerine ve nasıl bir şey istediklerine karar versinler… Bu noktada hem kişiler bazında, hem de medyum ve medyumlar bazında tercih edilen farklı büyü tipleri ve metotları da bulunabilir. Ciddi anlamda hayata etkisi bulunan bu büyüler her açıdan sosyal yaşama da özel yaşama da şekillendirici bir müdahale gerçekleştirebilirler.

3 Yorum

  • BATUR 26 Şubat 2018, 18:01

    Benim sevgilim bana çok ilgisiz çok soğuk davranıyor. Normalde yapısı sakin sessiz ancak bazen arkadaşlarıyla gülerken geçirdiği kadar benimle birlikte gülmüyor birazcıkta hödüklüğü var acaba bu hoca bize yardımcı olabilirmi? Yani sevgilimin bana birazda olsun ilgi duymasını istiyorum

  • ECMEL 26 Şubat 2018, 23:15

    hocam size teşekkür ediyorum kızım cahilhane serserinin birine tutuldu daha 17 yasında en serserisi pislik bi insanın peşinden koşmaya çalıştı Yardımların için çok saol yazdığınız vekf sayesinde düzeldi Burak hocam ellerinden öperim saygılar.

  • ATASOY 15 Mart 2018, 08:49

    Burak hocam gerçekten size ne kadar teşekkür etsem az kızım için yapmış olduğunuz kısmet açma vekfi yerine geldi inş. Kısmet olursa yakında sizide bekliyoruz düğünümüze bize verdiğiniz destek unutulmaz attığınız mallleri bile saklıyacağız hep çok çok ç.ok çok teşekkür ediyorum sağ olun var Olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir