Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

13 Temmuz 2017

İnsanlık tarihi içinde çok fazla sayıda çift ayrılıp barışmalar yaşamıştır. Özellikle modern dünya içinde, kendi ayakları üzerinde duran her fert de özgürlüğünü ve özgüvenini kazandığı müddetçe çeşitli sıkıntıları yaşamak istemeyeceği için sıkıntı çıkaran partneri ile yaşamak istemeyecektir. Aynı durumların gözlendiği son dönem evliliklerde, boşanma sayıları da giderek artarken, özellikle de bazı boşanmaların pat diye olduğu görülür. Her ne kadar normal şekilde düşünülse de, aslında bu boşanmaların bir çoğunda boşanma büyüsünün etkisi vardır. Çünkü söz konusu boşanmaların aniden yaşanması ve birden partnerden soğuyarak böyle bir karar alınması bu büyü ve türevlerinden başka bir şey ile açıklanamaz.

Son derece etkili olan bu büyü birbirini ölesiye seven çiftleri bile ayırabilir. O derece güçlü ve önemli bir büyü olan boşanma büyüsü, çiftleri bir anda evliliği sonlandırma evresine getirir. Aynı zamanda derhâl boşanma kararı alan çiftler, bu kararı neden aldıklarına dair çok mantıklı açıklamalar bile yapamazlar. Ancak büyü o kadar güçlüdür ki çiftler bunu sorgulamazlar. Kimi ailelerde gelin ya da damat sevilmediğinde böyle büyülere başvurulabilir.

Siz de bu büyü ile birlikte başkalarına zarar verdiğine inandığınız, huzur kaçıran, problem yaratan, içten pazarlıklı olan, size ya da sevdiklerinize bir şekilde hasarı dokunan çiftleri ayırmak için boşanma büyüsü yaptırabilir ve daha sonrasında da olan biteni keyifle izleyebilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir