Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

02 Nisan 2018

Boşanma büyüsü nasıl yapılır boşanma büyüsü nedir sizlere aktaracağız ; İnsanlık tarihi içinde çok fazla sayıda çift ayrılıp barışmalar yaşamıştır. Özellikle modern dünya içinde, kendi ayakları üzerinde duran her fert de özgürlüğünü ve özgüvenini kazandığı müddetçe çeşitli sıkıntıları yaşamak istemeyeceği için sıkıntı çıkaran partneri ile yaşamak istemeyecektir. Aynı durumların gözlendiği son dönem evliliklerde, boşanma sayıları da giderek artarken, özellikle de bazı boşanmaların pat diye olduğu görülür.

Her ne kadar normal şekilde düşünülse de, aslında bu boşanmaların bir çoğunda boşanma büyüsünün etkisi vardır. Çünkü söz konusu boşanmaların aniden yaşanması ve birden partnerden soğuyarak böyle bir karar alınması bu büyü ve türevlerinden başka bir şey ile açıklanamaz.

Son derece etkili olan bu büyü birbirini ölesiye seven çiftleri bile ayırabilir. O derece güçlü ve önemli bir büyü olan boşanma büyüsü, çiftleri bir anda evliliği sonlandırma evresine getirir. Aynı zamanda derhâl boşanma kararı alan çiftler, bu kararı neden aldıklarına dair çok mantıklı açıklamalar bile yapamazlar. Ancak büyü o kadar güçlüdür ki çiftler bunu sorgulamazlar. Kimi ailelerde gelin ya da damat sevilmediğinde böyle büyülere başvurulabilir.

Siz de bu büyü ile birlikte başkalarına zarar verdiğine inandığınız, huzur kaçıran, problem yaratan, içten pazarlıklı olan, size ya da sevdiklerinize bir şekilde hasarı dokunan çiftleri ayırmak için boşanma büyüsü yaptırabilir ve daha sonrasında da olan biteni keyifle izleyebilirsiniz.

2 Yorum

  • GÖKHAN 26 Şubat 2018, 07:27

    Ben yeni evli sayılırm benimde benzer sorunlarım olmaya başlıyor bi yerden sonra aşk bitiyo o cicim ayları olmuyor monotonlaşıyor sanki köprüyü geçene kadar evleniyolar sonra birden değişiyolar. yaklaşık bi kaç aydır arayış içindeydim. bir arkadaşımın arkadaşı burak hocaya muska yaptırmış ismi celp ti sanırım. bizim bu arkadaş daha önce çok sahtekar adına hoca diyenlere para kaptırdı yazık neyse ben burak hocayı aradım konuştum derdimi anlattım Allah ondan bin defa razı olsun çok doğru dürüst bir insan bana da celp yaptı biraz sabredicem katlanıp bekliycem ama sorunsuz bir şekilde olcağını inanıyorum celp taşımaya başladıktan sonra bile farklılık hissettim bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

  • AYGÜN 16 Mart 2018, 08:00

    BURAK HOCAM SENDEN ALLAH BİN BEŞŞÜZ KERE RAZI OLSUN . DERİMİZE DERMAN OLDUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir