Bela Büyüsü Nasıl Yapılır?

27 Mart 2018

Bela büyüsü nasıl yapılır ve nasıl olur siz değerli okurlarımıza bu konuda bazı önemli bilgiler aktaracağız ; İnsanların arasında bir takım istek ve arzulara ulaşabilmek için kıyasıya bir yarış döner. Kimi zaman iş ile ilgili, kimi zaman özel hayat ile ilgili olan bu yarış doğrudan isteklerin ve arzuların karşılanmasına yönelik olarak gerçekleşir. Örneğin insanlar herhangi bir kişinin başarısız olmasını istiyorlar ise bu kişinin ayağını kaydırmak için ellerinden geleni yaparlar. Sadece bu tarz durumlarda değil, başkaları tarafından zarar gören ve rahatsız edilen insanlar bu durumu bertaraf edebilmek için yoğun gayret sarf ederler.

Bu noktada yüzyıllardan bu yana kullanılan olağanüstü etkilere sahip büyü uygulamaları kendini gösterir. İşleri bozmaya yarayan, karşı tarafa doğrudan zarar veren söz konusu büyüler ile hedefe ulaşmak çok daha kolay şekilde gerçekleşir. Kötü niyetli büyüler olarak da tanımlanabilen bu tarz uygulamalarda medyumların etkili çözümlerine güvenilir.

Pek çok kişinin tercih ettiği büyü türleri arasında kötülük büyüsü, ölüm büyüsü, sabun büyüsü, karamsarlık büyüsü, huzursuzluk büyüsü, kara büyü gibi çeşitler vardır. İşte bela büyüsü de söz konusu büyü uygulamalarından birisi olduğu için insanlar tarafından incelenir. Medyumların bir takım dualar ve niyet sözleri ile uyguladığı ve aynı zamanda hedef kişi ya da kişilerin eşyalarını bir meta olarak kullandığı bu tarz uygulamalarda doğrudan kişilerin kötü sonuçlar ile karşılaşmasını sağlayan etkiler ortaya dökülür. Bu şekilde büyüyü yaptıran kişiler de amacına ulaşmış olurlar.

2 Yorum

  • LEYNA 09 Mart 2018, 19:12

    Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

  • GÖKSU 21 Mart 2018, 05:51

    Sevdigim kisi arada hic bir sorun yokken beni aramıyor ve benimle görüşmek istemiyordu, onu aradığımda ise kısacık görüşüyoruz ve hemen telefonunu kapatıyordu aylardır budurum böyle gitti burak beye net üzerinden rastladım Harmura aşk celbini yazdı şuan aramız iyi ne dersem yapıyor hergün defalarca arıyor soruyor hocamız sağ olsun attığım bütün maillere dönüş yapıyor yapmam gerekenleri söylüyor. İnsanlar sahte dolandırıcı büyücülere medyumlara boşuna paralarını kaptırmasınlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir