Ayrıma Büyüsü Etkilimidir?

16 Nisan 2012

Ayırma büyüsü etkilimdir yazımızda, ayırma büyüsünün ne derecede etkili olup olmadığını belirtmek istedik. Öncelikle ayırma büyüsü etkili büyü örneklerindendir.Aynı zamanda etkisini çok hızlı bir şekilde gösteren bu büyü, büyüler arasında en dikkat çekici ve en çok tercih edilip yaptırılmasını istenen büyülerdendir. Ayırma büyüsü sayesinde istediğiniz kişileri birbirinden soğutarak ayırabilirsiniz. Ayırma büyüsü ile istediğiniz kişiler arasında gönül soğuklukları sokarak kısa sürede etkilerine sizlerde şahit olabilirsiniz. Ayırma büyüsü işlemini herkes yapamaz. İletişim sayfasından bize ulaşarak ayırma büyüsü hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

9 Yorum

 • ali 08 Mayıs 2012, 20:23

  merhaba
  sevdiğim kızın tümüyle bana ait olacak şekilde bana aşık olmasını, taparcasına sonsuza dek bağlanmasını, nişanlısından ayrılmasını istiyorum. tümüyle iyi niyetliyim ve kimsenin mutsuz olmasını istemem. nişanlısı kendisine başkasını bulsun ve çok mutlu olsun. ama sevdiğim bana kalsın. hatta eğer benden dolayı birileri zarar görüp mutsuz olacaksa sevdiğimden de vazgeçmeye hazırım.
  ancak onu o kadar çok seviyor ve eşim olmasını istiyorum ki bunun için büyü yapmaya bile razıyım
  yardımcı olurmusunuz?

 • gulperi 09 Ağustos 2012, 08:25

  eşimden ayrılmak istiyorum. ama direk bunu yapamıyorum. 27 yıldır sevdigim bir insan var. geçmişte beraberdik arkadaş idik. hatta evlenmek bile istedik. fakat olmadı. yıllar sonra tekrar birbirimizi bulduk. seviyoruz birbirimizi. ikimizde evliyiz. ikimizde eşlerimizden ayrılmak istiyoruz. fakat bu mümkün olmuyor. şimdiki ilişkimiz karı koca ilişkisi şeklinde yasak bir aşk ilişkisi buyunta. ama bize öyle gelmiyor. sevenler birbirlerine kavuştu ama hala engeller var.

 • nurcan 20 Ağustos 2012, 19:01

  ben ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum ama kesin sonuç alıcaksam eğer parası mühim değil ayrıca ben mağdurum beni dinleseniz bana hak verirsiniz lütfen acıl yardım

 • ulaş 19 Ocak 2013, 11:29

  mrb bu ayırma büyüsü hakkında bilgi almak istiyorum nasıl yapılır fiyatı ne kadar

 • duygu 03 Şubat 2013, 22:53

  Sizinle iletisim kurmam gerek. Telefonla yahut yuzyuze anlatabilirkm.

 • hüseyin 17 Şubat 2013, 12:31

  eşimin benden ayrılması ne yapmalıyım hocam

 • BEDRİYE 03 Mart 2014, 01:31

  ayırma büyüsü nasıl yapılır

 • ayse 06 Haziran 2016, 22:52

  Slm. bende yaptırdım oldu çok teşekkürler

  • bexevi 09 Temmuz 2016, 00:57

   Ayse hanım, nasil bir şey yaptınızve nasil oldu ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir