At Nalı ile Aşk Büyüsü

26 Mart 2018

At nalı ile aşk büyüsü nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza bu konuda önemli bilgiler aktaracağız ; Pek çok kişi belli isteklerinin yerine gelmesi ve arzularının gerçekleşmesi açısından bir takım büyü çeşitlerine başvururlar. Özellikle sevgililik ya da birliktelik arayanlar için çok önemli olan bu büyü çeşitleri arasında daha çok aş ve sevgi temelli iyi niyet taşıyan büyüler bulunur. Bu tarz büyüler medyumların da hoşuna gider, çünkü onlar da bazı güzelliklere katkı sağlamak isterler. İşte bu noktada at nalı büyüsü de kendisini gösterir.
At nalı büyüsü ismi ile anılan bu büyü ismini at nalından alır. Şans getirdiğine inanılan ve pek çok kültürde iyi gözle bakılan at nalı özenle seçilir ve bu nalın altına sevmesi istenen kişinin adı yazılır. Bazı medyumlar bu alana bir takım dua isimlerini de yazarlar ve dibinde köz bulunan harlı bir ateşe bu nal atılır. Burada önemli olan ise ateşin hiç sönmemesidir. Ateş harıl harıl yandıkça ve nal bu ateşte durdukça kişi sevgisini sürdürecektir. O nedenle çok büyük ateşler, ateş kuyuları gibi yerler bu büyü için tercih edilir.
At nalı büyüsü ciddi etkileri olan bir büyü olarak kendisini gösterir. Pek çok yönden kişileri mutlu eden ve her anlamda katkı sağlayan bir büyü şeklinde tanımlanabilen at nalı büyüsü ile dileyen herkes gibi siz de sevdiğinize kavuşma şansını elde edebilir ve korlayan ateş gibi bir aşka sahip olabilirsiniz.

2 Yorum

  • HELİN 03 Mart 2018, 09:44

    Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: bilgi@ayirmabuyusu.com.tr

  • GAZAL 25 Mart 2018, 11:52

    Slm paylaşım cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir