Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma Büyüsü kuvvetli ve etkili büyü türlerindendir. Ayırma Büyüsü sayesinde isteğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz. Ayırma Büyüsü vekf dualarıyla güçlü nefeslerin ahrmanlaşmasıyla ortaya çıkar. Kişiler, çiftler veya benzeri bireylerin arasında soğuk duygular serpiştiren Ayırma Büyüsü ile sizlerde isteğinizi kişileri ayırabilirsiniz. Ayırma büyüsü korkulacak veya ürperilecek birşey değildir. Dua yöntemleriyle yapılan Ayırma Büyüsünün herhangi bir zarar olmayıp sadece amaç doğrultusunda işe yaramaktadır.

Ayırma büyüsü hakkında bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıma Büyüsü Etkilimidir?

7 Comments

  1. ayırma büyüsü ters tepermi?

  2. hocam ben ayırma büsü yapcam nasıl yaparım

  3. hocam ben bir sevdiyim vardı beni altatı şimdi nişlanıyon bende onu geri bozcam bana yardımcı ol ne olursun

  4. Merhaba;

    Eşimle 2 ay önce birbirimizi çok severek evlendik. Fakat şuanda geldiğimiz durum ayrılmak üzereyiz. Ortada hiç birşey yok oda bana bende ona hakaretler ediyoruz. Birbirimizi istemediğimizi söylüyoruz. Aslında halen birbirimizi çok seviyoruz. Ama sanki birşey bizi birbirimizden uzaklaştırıyor.Bunun büyü olup olmadıgını nasıl anlayabiliriz. Yoksa sevgimiz bittide ondan mı böyle sorunlar yaşıyoruz.

  5. merhabalar 1 ay önce severek ve isteyerek evlendik sadece 20 gün içinde bende ve eşimde birbirimize istemediğimiz şeyler söyledik hakaret küfürler ama ben onu oda beni seviyoruz arkadaşın olay gibi birbirmizi görmeyi bırak telefonda konussak bile hemen kavga ediyoruz artık yoktan sebepten dolayı düğünden önce ailemi çok isteyen kız düğünden sonra ailemle kaVga edip istememeye beni gördüğünde artık şeytan gibi görüyordu su an ayrıyız bir büyü vs olabilirmi acaba

  6. ben medyum burak hocayı aradım ayırma celbi yaptırmak istiyorum

  7. Ellerinize kollarınıza sağlık burak hocam iyiki tanıdım sizi minnettarımmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir